• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কিয় হঠাতে Social Mediaক বিদায় জনালে বলীউডৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীয়ে ?

কিয় হঠাতে Social Mediaক বিদায় জনালে বলীউডৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী শিল্পা চেট্টীয়ে ?

শিল্পাই বৃহস্পতিবাৰে অনুৰাগীসকলক হতাশ কৰে আৰু কয় যে তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু টুইটাৰ দুয়োটাৰ পৰা বিৰতি লোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে (Shilpa Shetty break from social media)।

শিল্পাই বৃহস্পতিবাৰে অনুৰাগীসকলক হতাশ কৰে আৰু কয় যে তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু টুইটাৰ দুয়োটাৰ পৰা বিৰতি লোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে (Shilpa Shetty break from social media)।

শিল্পাই বৃহস্পতিবাৰে অনুৰাগীসকলক হতাশ কৰে আৰু কয় যে তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু টুইটাৰ দুয়োটাৰ পৰা বিৰতি লোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে (Shilpa Shetty break from social media)।

  • Share this:
শিল্পা চেট্টী (Shilpa Shetty) এগৰাকী বলীউড অভিনেত্ৰী যি সামাজিক মাধ্যমত অতি সক্ৰিয় আৰু তেওঁৰ ছবি আৰু ভিডিঅ'ৰ জৰিয়তে অনুৰাগীসকলক মনোৰঞ্জন দিয়ে। যদি আপুনি ছ'চিয়েল মিডিয়াত শিল্পাকো অনুসৰণ কৰে, তেন্তে বাতৰিটো আপোনাৰ বাবে। শিল্পা চেট্টীয়ে সামাজিক মাধ্যমক বিদায় জনাইছে। তেওঁ এটা পোষ্টৰ জৰিয়তে, তেওঁ অনুৰাগীসকলকো এই বিষয়ে অৱগত কৰিছে।

শিল্পা চেট্টী, যি বলীউডৰ অন্যতম ডিভা, তেওঁৰ পোষ্টৰ জৰিয়তে ফিটনেছ আদিৰ বাবে মানুহক প্ৰচাৰ কৰি থাকে। কিন্তু শিল্পাই বৃহস্পতিবাৰে অনুৰাগীসকলক হতাশ কৰে আৰু কয় যে তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু টুইটাৰ দুয়োটাৰ পৰা বিৰতি লোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে (Shilpa Shetty break from social media)।

সামাজিক মাধ্যমক কিয় বিদায় দিছে?
শিল্পা চেট্টীয়ে এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰি আৰু ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ প্ৰকাশ কৰে। তেওঁ লিখিছিল, "মই একেটা বস্তুৰ বাবে আমনি পাইছো, সকলো বোৰ একে দেখায়... মই নতুন অৱতাৰ বিচাৰি নোপোৱালৈকে সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা আঁতৰি আছোঁ।"



ছ'চিয়েল মিডিয়াত এক শক্তিশালী অনুৰাগী আছে
শিল্পাৰ সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট অনুৰাগী আছে। টুইটাৰৰ ৬.৪ মিলিয়ন অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ২৫.৪ মিলিয়ন লোকক অনুসৰণ কৰে।

ৰাজ কুন্দ্ৰাই সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছে
যোৱা বছৰ, শিল্পাৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাইও ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছিল। জামিনত মুকলি হোৱাৰ পিছত, তেওঁ সামাজিক মাধ্যমক বিদায় জনাই তেওঁৰ সকলো ছ'চিয়েল মিডিয়া হেণ্ডেল নিষ্ক্ৰিয় কৰি দিছিল। কিন্তু কিছু সময়ৰ পিছত ব্যক্তিগত প্ৰফাইলৰ সৈতে ইনষ্টাগ্ৰামলৈ উভতি আহিছিল।

শিল্পা 'ইণ্ডিয়ান পুলিচ ফ'ৰ্চ'ৰ শ্বুটিঙত ব্যস্ত
শিল্পা চেট্টীৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, আজিকালি তেওঁ গোৱাত ৰোহিত চেট্টীৰ ৱেব চিৰিজ 'ইণ্ডিয়ান পুলিচ ফ'ৰ্চ'ৰ শ্বুটিং কৰি আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি