• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • BOX OFFICE ত নচলিল শিল্পা চেট্টীৰ যাদু ! জানেনে প্ৰথম দিনটোত 'নিকম্মা'ই কিমান উপাৰ্জন কৰিলে ?

BOX OFFICE ত নচলিল শিল্পা চেট্টীৰ যাদু ! জানেনে প্ৰথম দিনটোত 'নিকম্মা'ই কিমান উপাৰ্জন কৰিলে ?

শিল্পা চেট্টীয়ে (Shilpa Shetty) দীঘলীয়া ব্যৱধানৰ পিছত 'নিকাম্মা'ৰ সৈতে ৰূপালী পৰ্দালৈ উভতি আহিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক ছবিগৃহলৈ ঘূৰাই অনাত ব্যৰ্থ হৈছে।

শিল্পা চেট্টীয়ে (Shilpa Shetty) দীঘলীয়া ব্যৱধানৰ পিছত 'নিকাম্মা'ৰ সৈতে ৰূপালী পৰ্দালৈ উভতি আহিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক ছবিগৃহলৈ ঘূৰাই অনাত ব্যৰ্থ হৈছে।

শিল্পা চেট্টীয়ে (Shilpa Shetty) দীঘলীয়া ব্যৱধানৰ পিছত 'নিকাম্মা'ৰ সৈতে ৰূপালী পৰ্দালৈ উভতি আহিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক ছবিগৃহলৈ ঘূৰাই অনাত ব্যৰ্থ হৈছে।

  • Share this:
শিল্পা চেট্টীয়ে (Shilpa Shetty) দীঘলীয়া ব্যৱধানৰ পিছত 'নিকাম্মা'ৰ সৈতে ৰূপালী পৰ্দালৈ উভতি আহিছিল, কিন্তু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক ছবিগৃহলৈ ঘূৰাই অনাত ব্যৰ্থ হৈছে। প্ৰথম দিনাৰ 'নিকাম্মা'ৰ সংগ্ৰহে অনাগত দিনবোৰৰ সংকটৰ ইংগিত দিছে। যদিও ছবিখনৰ কাহিনী একচন আৰু ৰোমাঞ্চেৰে পৰিপূৰ্ণ, দৰ্শকে সম্ভৱতঃ ছবিখনৰ কাহিনী পছন্দ কৰা নাছিল। চলচ্চিত্ৰ বাণিজ্য বিশ্লেষক তৰণ আদৰ্শই টুইটাৰত 'নিকাম্মা'ৰ প্ৰথম দিনৰ সংগ্ৰহ ভাগ বতৰা কৰিছিল।

তৰণ আদৰ্শে শনিবাৰে টুইটাৰত লিখিছিল, "নিকাম্মা প্ৰথম দিনৰ পৰা পিছ পৰি আছে। শুক্ৰবাৰে ৫১ লাখ, দ্বিতীয় দিন আৰু তৃতীয় দিন গুৰুত্বপূৰ্ণ, পৰিস্থিতি ভাল হোৱা প্ৰয়োজন।"



আমি আপোনাক কওঁ যে 'নিকাম্মা' হৈছে ২০১৭ চনৰ তেলেগু চলচ্চিত্ৰ 'মিডল ক্লাছ অব্বায়'ৰ পুনৰ্নিৰ্মাণ। এইখন ছবিখনৰ পৰিচালক চাব্বিৰ খানৰ কেৰিয়াৰৰ প্ৰথম খন ছবি, যাৰ প্ৰথম দিনৰ সংগ্ৰহ আছিল ১ কোটি টকাতকৈও কম। চলচ্চিত্ৰখনত অভিমন্যু দাসনী আৰু শ্বাৰ্লি চেতিয়াই শিল্পা চেট্টীৰ সৈতে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: