• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Pathaan New Poster: 'পাঠান'ত প্ৰকাশ পাইছে শ্বাহৰুখ খানৰ নতুন ৰূপ, 'পাঠান'ৰ প্ৰতিটো আপডেট জানিবলৈ উৎসাহিত অনুৰাগীসকল ...

Pathaan New Poster: 'পাঠান'ত প্ৰকাশ পাইছে শ্বাহৰুখ খানৰ নতুন ৰূপ, 'পাঠান'ৰ প্ৰতিটো আপডেট জানিবলৈ উৎসাহিত অনুৰাগীসকল ...

শ্বাহৰুখ খান (Shah Rukh Khan) বৰ্তমান তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'পাঠান'ৰ বাবে বাতৰিত আছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ সৈতে, তেওঁ প্ৰায় চাৰি বছৰৰ পিছত উদ্যোগটোত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে।

শ্বাহৰুখ খান (Shah Rukh Khan) বৰ্তমান তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'পাঠান'ৰ বাবে বাতৰিত আছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ সৈতে, তেওঁ প্ৰায় চাৰি বছৰৰ পিছত উদ্যোগটোত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে।

শ্বাহৰুখ খান (Shah Rukh Khan) বৰ্তমান তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'পাঠান'ৰ বাবে বাতৰিত আছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ সৈতে, তেওঁ প্ৰায় চাৰি বছৰৰ পিছত উদ্যোগটোত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে।

  • Share this:
শ্বাহৰুখ খান (Shah Rukh Khan) বৰ্তমান তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'পাঠান'ৰ বাবে বাতৰিত আছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ সৈতে, তেওঁ প্ৰায় চাৰি বছৰৰ পিছত উদ্যোগটোত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। সিদ্ধাৰ্থ আনন্দৰ দ্বাৰা পৰিচালিত,"পাঠান"ত দীপিকা পাডুকন আৰু জন আব্ৰাহামেও গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।

শ্বাহৰুখ খানৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত ছবি 'পাঠান' ২০২৩ চনৰ অন্যতম ডাঙৰ চলচ্চিত্ৰ। অনুৰাগীসকলে তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰখনৰ মুক্তিৰ ওপৰত চকু ৰাখিছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ টিজাৰটো অনুৰাগীসকলে আন্তৰিকতাৰে আদৰণি জনাইছে। এই চলচ্চিত্ৰখনৰ সৈতে সম্পৰ্কিত আপডেটবোৰ প্ৰতিদিনে ওলাই আহে। টিজাৰ আৰু পোষ্টাৰ চোৱাৰ পিছত অনুৰাগীসকলৰ উত্তেজনা আগতকৈও বেছি বৃদ্ধি পাইছে। এনে পৰিস্থিতিত, এতিয়া ছবিখনৰ নতুন পোষ্টাৰ মুকলি কৰা হৈছে। অনুৰাগীসকলে শ্বাহৰুখৰ 'পাঠান'ৰ প্ৰতিটো আপডেট জানিবলৈ অতি উৎসাহিত।



'পাঠান'ৰ নতুন পোষ্টাৰত কি বিশেষ
'পাঠান' বোলছবিখনৰ এই পাৱাৰ-পেকড পোষ্টাৰত শ্বাহৰুখ খানক ৰাইফল লৈ থকা দেখা গৈছে আৰু তেওঁৰ চেহেৰাও যথেষ্ট শক্তিশালী দেখা গৈছে। পোষ্টাৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, শ্বাহৰুখে ক'লা পোছাক পিন্ধি আছে, আনহাতে তেওঁক দীঘল চুলিত দেখা গৈছে, যদিও চুলিবোৰ কিং খানে বান্ধি ৰাখিছে। ছবিখনৰ পৰিচালক সিদ্ধাৰ্থ আনন্দেও 'পাঠান' বোলছবিখনত কিং খানৰ চেহেৰাৰ ওপৰত তেওঁৰ মতামত প্ৰকাশ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি