உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Sara Tendulkar: শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ জীয়ৰী ছাৰাই অচিৰেই আত্মপ্ৰকাশ কৰিব বলীউডত! সুহানা খান-খুশী কাপুৰক দিব প্ৰত্যাহ্বান!

    Sara Tendulkar: শচীন তেণ্ডুলকাৰৰ জীয়ৰী ছাৰাই অচিৰেই আত্মপ্ৰকাশ কৰিব বলীউডত! সুহানা খান-খুশী কাপুৰক দিব প্ৰত্যাহ্বান!

    Sara Tendulkar:

    Sara Tendulkar:

    Sara Tendulkar:

    • Share this:
    শচীন তেণ্ডুলকাৰ (Sachin Tendulkar)ৰ জীয়ৰী ছৰা তেণ্ডুলকাৰ (Sara Tendulkar) নেটিজেনসকলৰ মাজত যথেষ্ট জনপ্ৰিয়। মডেলিঙৰ বাবে বাতৰিৰ শিৰোনামত থাকে ছাৰা। এতিয়া তাইৰ বলীউডত আত্মপ্ৰকাশৰ খবৰ (Sara Tendulkar Bollywood Debut) চৰ্চাত আছে। ছাৰা তেণ্ডুলকাৰৰ বয়স মাত্ৰ ২৪ বছৰ আৰু বেছিভাগ তাৰকা শিশুৰ দৰে সামাজিক মাধ্যমত অতি সক্ৰিয়।

    অভিনয়ৰ প্ৰতি আগ্ৰহী ছাৰা তেণ্ডুলকাৰ
    বলীউডলাইফে এটা সূত্ৰৰ উদ্ধৃতি দি কয়, "ছৰা তেণ্ডুলকাৰে সোনকালেই বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিব পাৰে। অভিনয়ৰ প্ৰতি তেওঁৰ যথেষ্ট আগ্ৰহ আছে। তেওঁ অভিনয়ৰ কিছু পাঠো লৈছে। ছাৰাই কিছুমান ব্ৰেণ্ডৰ হৈ কামো কৰিছে।"

    ছাৰা তেণ্ডুলকাৰ অত্যন্ত প্ৰতিভাশালী
    সূত্ৰটোৱে লগতে কয়, "ছাৰাই নিজকে নিম্ন প্ৰ'ফাইলত ৰাখে, কিন্তু তেওঁ তেওঁৰ অভিনয় দক্ষতাৰে দৰ্শকক আচৰিত কৰিব পাৰে। তেওঁ অত্যন্ত প্ৰতিভাশালী। ছাৰাই যি সিদ্ধান্তই লওক, তাইৰ মাক-দেউতাকৰ যথেষ্ট সমৰ্থন আছে।"

    Sara Tendulkar


    ছাৰা তেণ্ডুলকাৰে প্ৰায়েই ইনষ্টাগ্ৰামত নিজৰ ধুনীয়া ফটো শ্বেয়াৰ কৰে আৰু সামাজিক মাধ্যমত নেটিজেনসকলৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিবলৈ ভাল পায়।

    ছাৰা তেণ্ডুলকাৰে যদি বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰে তেন্তে সুহানা খান, শানায়া কাপুৰ আৰু খুছী কাপুৰৰ দৰে তাৰকা সন্তানে এক কঠিন প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হ'ব।সংবাদ মাধ্যমৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, ছাৰা পেছাত এগৰাকী মডেল। তাই ২০২১ চনৰ ডিচেম্বৰত মডেলিঙৰ জগতত প্ৰৱেশ কৰিছিল।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: