• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ৰাজকুমাৰীৰ চৰিত্ৰত বলীউডৰ প্ৰথমখন চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিব সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৱে , ভেম্পায়াৰৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব আয়ুষ্মান খুৰানাই !

ৰাজকুমাৰীৰ চৰিত্ৰত বলীউডৰ প্ৰথমখন চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিব সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৱে , ভেম্পায়াৰৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব আয়ুষ্মান খুৰানাই !

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা দিনেশ বিজনে আয়ুষ্মান খুৰানাৰ সৈতে তেওঁৰ পৰৱৰ্তী ছবিৰ বাবে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কাষ চাপিছিল।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা দিনেশ বিজনে আয়ুষ্মান খুৰানাৰ সৈতে তেওঁৰ পৰৱৰ্তী ছবিৰ বাবে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কাষ চাপিছিল।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা দিনেশ বিজনে আয়ুষ্মান খুৰানাৰ সৈতে তেওঁৰ পৰৱৰ্তী ছবিৰ বাবে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কাষ চাপিছিল।

  • Share this:
সামান্থা ৰুথ প্ৰভুক দৰ্শকে 'দ্য ফেমিলি মেন ২'ত ভালদৰে আদৰনি কৰিছিল। ইয়াৰ ফলস্বৰূপে, তেওঁ বলীউডৰ চলচ্চিত্ৰৰ বাবে বহুতো প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিছে। তেওঁ দিনেশ বিজনৰ প্ৰকল্পৰ অংশ হ'বলৈ আগ্ৰহ দেখুৱাইছিল, য'ত তেওঁক আয়ুষ্মান খুৰানাৰ সৈতে দেখা যাব। 'স্ত্ৰী', 'ভেদিয়া' আৰু 'মুঞ্জা'ৰ পিছত হৰৰ-কমেডী ক্ষেত্ৰত এইখন মেডক ফিল্মছৰ চতুৰ্থখন ছবি হ'ব।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা দিনেশ বিজনে আয়ুষ্মান খুৰানাৰ সৈতে তেওঁৰ পৰৱৰ্তী প্ৰযোজনাৰ বাবে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কাষ চাপিছিল। এইটো হৰৰ-কমেডী আৰু ইয়াৰ বাবে আলোচনা চলি আছিল। এতিয়া এনেকুৱা লাগিছে যেন অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে প্ৰকল্পটোত স্বাক্ষৰ কৰিছে।

অমৰ কৌশিক ছবিখনৰ পৰিচালক
চলচ্চিত্ৰখনত, অভিনেতাসকলক হৰৰ-কমেডীৰ পৃথিৱীখনক পৰৱৰ্তী পৰ্যায়লৈ লৈ যোৱা দেখা যাব। এক মিডিয়া পৰ্টেলৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৱে এগৰাকী ৰাজকুমাৰীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব, আনহাতে আয়ুষ্মান খুৰানাক ভেম্পায়াৰৰ চৰিত্ৰত দেখা যাব। ছবিখন পৰিচালনা কৰিবলৈ অমৰ কৌশিকক লোৱা হৈছে, আনহাতে নীৰেন ভাটে চিত্ৰনাট্য লিখিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি