• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • গেংষ্টাৰৰ ভাবুকিৰ পিছত চলমান খানৰ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি, চুপাৰষ্টাৰে লাভ কৰিছে ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তা ...

গেংষ্টাৰৰ ভাবুকিৰ পিছত চলমান খানৰ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি, চুপাৰষ্টাৰে লাভ কৰিছে ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তা ...

সংবাদ সংস্থা এএনআইৰ মতে, মুম্বাই আৰক্ষীৰ সুৰক্ষা শাখাই চলমানৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তালৈ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰিছে, কিয়নো তেওঁলোকে চলমানক সকলো ধৰণে নিৰাপত্তা প্ৰদান কৰিব বিচাৰে।

সংবাদ সংস্থা এএনআইৰ মতে, মুম্বাই আৰক্ষীৰ সুৰক্ষা শাখাই চলমানৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তালৈ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰিছে, কিয়নো তেওঁলোকে চলমানক সকলো ধৰণে নিৰাপত্তা প্ৰদান কৰিব বিচাৰে।

সংবাদ সংস্থা এএনআইৰ মতে, মুম্বাই আৰক্ষীৰ সুৰক্ষা শাখাই চলমানৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তালৈ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰিছে, কিয়নো তেওঁলোকে চলমানক সকলো ধৰণে নিৰাপত্তা প্ৰদান কৰিব বিচাৰে।

  • Share this:
বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ চলমান খানৰ নিৰাপত্তা মুম্বাই আৰক্ষীয়ে আগৰ তুলনাত অধিক বৃদ্ধি কৰিছে। লৰেন্স বিষ্ণোই দলৰ পৰা ভাবুকি পোৱাৰ পিছত, মুম্বাই আৰক্ষীয়ে চলমান খানক নিৰাপত্তা প্ৰদান কৰে। কিন্তু এতিয়া চলমানৰ জীৱনৰ প্ৰতি থকা ভাবুকিৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি মুম্বাই আৰক্ষীয়ে তেওঁৰ নিৰাপত্তা আগৰ তুলনাত অধিক কঠোৰ কৰি তুলিছে। কাৰণ তেওঁ চলমানৰ প্ৰতি অসাৱধান হ'ব নিবিচাৰে।

অতীতত, চলমানে মৃত্যুৰ ভাবুকি পাইছিল। ইয়াৰ পিছতহে অভিনেতাজনক এক্স শ্ৰেণীৰ সুৰক্ষা দিয়াৰ সিদ্ধান্ত লোৱা হৈছিল। কিন্তু সংবাদ সংস্থা এএনআইৰ মতে, মুম্বাই আৰক্ষীৰ সুৰক্ষা শাখাই চলমানৰ সুৰক্ষাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি ৱাই+ শ্ৰেণীৰ নিৰাপত্তালৈ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰিছে, কিয়নো তেওঁলোকে চলমানক সকলো ধৰণে নিৰাপত্তা প্ৰদান কৰিব বিচাৰে। বলীউডৰ এই চুপাৰষ্টাৰজনক এতিয়াৰ পৰা ৱাই+ শ্ৰেণীৰ সুৰক্ষা দিয়া হৈছে।

চলমানক ২ জন গাৰ্ড মোতায়েন কৰা হ'ব
চলমান খানৰ সুৰক্ষাৰ কথা মনত ৰাখি, এজন আৰক্ষী ৰক্ষী সদায় তেওঁৰ সৈতে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰলৈ নিয়োজিত আছিল। কিন্তু এতিয়া চলমানৰ নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰা, এজন নহয় দুজন আৰক্ষী ৰক্ষী ২৪ ঘণ্টাৰ বাবে অস্ত্ৰ-শস্ত্ৰৰে চলমানৰ নিৰাপত্তাত থাকিব। চলমান খানে লাভ কৰা ভাবুকিৰ পিছত এই সকলোবোৰ কৰা হৈছিল। আৰক্ষীয়ে চলমানক সকলো সম্ভৱ সুৰক্ষা প্ৰদান কৰিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে।



অম্ৰুতা ফাডনাভিছেও নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰিছে
চলমান খান একমাত্ৰ নহয় যাক নিৰাপত্তাৰ অধীনত সুৰক্ষা প্ৰদান কৰা হৈছে। চলমান খানৰ উপৰিও মহাৰাষ্ট্ৰৰ উপ মুখ্যমন্ত্ৰী দেৱেন্দ্ৰ ফাডনাভিছৰ পত্নী অম্ৰুতা ফাডনাভিছৰ নিৰাপত্তাৰ ক্ষেত্ৰতো পৰিৱৰ্তন কৰা হৈছে। চলমান খানৰ দৰে, এতিয়া অমৃতা ফাডনাভিছৰ সৈতে, সশস্ত্ৰ নিৰাপত্তাৰক্ষীসকলে সদায় তেওঁৰ নিৰাপত্তাৰ বাবে সাজু থাকিব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি