• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • চলমান খানে 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ত ৮০০ গৰাকী নৃত্যশিল্পীৰ সৈতে কি কৰিব ?

চলমান খানে 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ত ৮০০ গৰাকী নৃত্যশিল্পীৰ সৈতে কি কৰিব ?

চলমান খানৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰসমূহক লৈ দৰ্শক সদায় উৎসাহিত, কিন্তু দৰ্শকসকলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ মুক্তিৰ বাবে বহুগুণে আগ্ৰহী যেন লাগিছে।

চলমান খানৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰসমূহক লৈ দৰ্শক সদায় উৎসাহিত, কিন্তু দৰ্শকসকলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ মুক্তিৰ বাবে বহুগুণে আগ্ৰহী যেন লাগিছে।

চলমান খানৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰসমূহক লৈ দৰ্শক সদায় উৎসাহিত, কিন্তু দৰ্শকসকলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ মুক্তিৰ বাবে বহুগুণে আগ্ৰহী যেন লাগিছে।

  • Share this:
চলমান খানৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰসমূহক লৈ দৰ্শক সদায় উৎসাহিত, কিন্তু দৰ্শকসকলে তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ৰ মুক্তিৰ বাবে বহুগুণে আগ্ৰহী যেন লাগিছে। তেওঁৰ আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান' আজিকালি বহুতো কাৰণত শিৰোনামত আছে। শেহতীয়াকৈ, এই চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ বাতৰি ওলাই আহিছিল। পূজা হেগড়েক চলমান খানৰ বিপৰীতে একচন-কমেডি ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ত দেখা যাব।

মিড-ডেৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, চলমান খানে এতিয়া তেওঁৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰখনৰ এটা গানৰ পুনৰ শ্বুটিং কৰাৰ কথা বিবেচনা কৰি আছে। চলমান খানে গানটো আৰু অধিক আকৰ্ষণীয় কৰি তুলিব বিচাৰে। বাতৰি অনুসৰি, ছবিখনৰ সেই গানটোত প্ৰায় ৮০০ নৃত্যশিল্পীক নৃত্য কৰা দেখা যাব। ইয়াৰ উপৰিও, গানটো মুখ্যতঃ পূজা হেগড়ে আৰু চলমান খানৰ লগতে আন চাৰিটা দম্পতীৰ ওপৰত চিত্ৰগ্ৰহণ কৰা হ'ব।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, চলমানে এই ছবিখনৰ প্ৰতিটো বিভাগলৈ চাই আছে আৰু ছবিখন ভাল দেখাটো বিচাৰে। তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰখনৰ গানটো অতি জীৱন্ত আৰু ৰঙীন হ'ব। আগতে এই গানটো ছাদত দৃশ্যগ্ৰহণ কৰা হ'ব, কিন্তু চলমান খানৰ মতে, ই এটা অতি সৰু ঠাই হ'লহেঁতেন। চলমান খানে 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান' গ্ৰেণ্ড কৰিব বিচাৰে, সেয়েহে তেওঁ সেই অনুসৰি কাহিনীটো সলনি কৰিছে। চলমান খানৰ এই গানটো জানী মাষ্টাৰে পৰিচালনা কৰিছে। সেইজনেই জানী যিয়ে 'ৰাধে' বোলছবিখনত তেওঁৰ 'চিটী মাৰ' গানটো পৰিচালনা কৰিছিল।

কিচি কা ভাই কিচি কি জান' ফাৰহাদ চামজীয়ে পৰিচালনা কৰিছে। চলচ্চিত্ৰখন চলমান খানৰ প্ৰযোজনা গৃহৰ দ্বাৰা প্ৰযোজনা কৰা হৈছে। টিভি অভিনেত্ৰী শ্বাহনাজ গিলে এই ছবিখনৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিবলৈ গৈ আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি