உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • সুনীল গ্ৰোভাৰৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত অভিনেতা চলমান খান, লৈছে এই পদক্ষেপ ...

    সুনীল গ্ৰোভাৰৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে চিন্তিত অভিনেতা চলমান খান, লৈছে এই পদক্ষেপ ...

    কমেডিয়ান আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰক শেহতীয়াকৈ মুম্বাইৰ এছিয়ান হাৰ্ট ইনষ্টিটিউটত (Sunil Grover heart surgery) ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। যদিও সুনীল গ্ৰোভাৰক এতিয়া চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হৈছে, তেওঁৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তাত চলমান খান।

    কমেডিয়ান আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰক শেহতীয়াকৈ মুম্বাইৰ এছিয়ান হাৰ্ট ইনষ্টিটিউটত (Sunil Grover heart surgery) ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। যদিও সুনীল গ্ৰোভাৰক এতিয়া চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হৈছে, তেওঁৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তাত চলমান খান।

    কমেডিয়ান আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰক শেহতীয়াকৈ মুম্বাইৰ এছিয়ান হাৰ্ট ইনষ্টিটিউটত (Sunil Grover heart surgery) ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। যদিও সুনীল গ্ৰোভাৰক এতিয়া চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হৈছে, তেওঁৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তাত চলমান খান।

    • Share this:
    কমেডিয়ান আৰু অভিনেতা সুনীল গ্ৰোভাৰ আজিকালি বাতৰিলৈ আহিছে, শেহতীয়াকৈ তেওঁক মুম্বাইৰ এছিয়ান হাৰ্ট ইনষ্টিটিউটত (Sunil Grover heart surgery) ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। যদিও সুনীল গ্ৰোভাৰক এতিয়া চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হৈছে, অনুৰাগী আৰু বন্ধুবৰ্গ এতিয়াও তেওঁৰ স্বাস্থ্যক লৈ চিন্তাত ভুগি আছে। খবৰ অনুসৰি বলীউডৰ ভাইজান অৰ্থাৎ চলমান খান সুনীল গ্ৰোভাৰৰ স্বাস্থ্যৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি তেওঁ তেওঁৰ সহ-অভিনেতাক সহায় কৰিবলৈ এক বৰ্ধিত পদক্ষেপ লৈছে।

    সুনীল গ্ৰোভাৰৰ হৃদযন্ত্ৰত ৪ টা ব্লকেজ আছিল
    সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, এটা ৱেব চিৰিজৰ শ্বুটিং কৰোঁতে সুনীল গ্ৰোভাৰৰ হৃদৰোগ হৈছিল। পৰীক্ষাৰ পিছত, অভিনেতাজনৰ চাৰিটা ব্লকেজ দেখা গৈছিল, যাৰ পিছত চিকিৎসকে তেওঁক অস্ত্ৰোপচাৰ কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিছিল। এইটো খবৰ পোৱা গৈছে যে এতিয়া চলমান খানে ব্যক্তিগতভাৱে অভিনেতাজনৰ ফালে চাই আছে।

    চলমানৰ চিকিৎসকসকলে সুনীল গ্ৰোভাৰৰ স্বাস্থ্য নিৰীক্ষণ কৰিব
    ইণ্ডিয়া টুডেৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, চলমান খানে তেওঁৰ চিকিৎসকৰ দলটোক অভিনেতাজনৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত নজৰ ৰাখিবলৈ কৈছে। চলমান খানৰ চিকিৎসকৰ এটা দলে অভিনেতাজনৰ সপোনৰ প্ৰকল্প 'বিয়িং হিউমেন'ৰ সৈতে কাম কৰে। চলমানে তেওঁৰ চিকিৎসকৰ দলটোক সুনীল গ্ৰোভাৰৰ স্বাস্থ্যৰ ওপৰত তীক্ষ্ণ নজৰ ৰাখিবলৈ আৰু কৌতুক অভিনেতাজন ভালে থকাটো নিশ্চিত কৰিবলৈ কৈছে।

    সুনীল গ্ৰোভাৰ চলমান খানৰ ঘনিষ্ঠ
    চলমানৰ ঘনিষ্ঠ এটা সূত্ৰই কৈছে যে সুনীল গ্ৰোভাৰ চলমান খানৰ অতি ঘনিষ্ঠ। কোৱা হৈছে যে যেতিয়া তেওঁক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল, চলমান ফোনত আছিল। চলমানে নিশ্চিত কৰিছিল যে সুনীল যিমান সম্ভৱ সোনকালে আৰোগ্য হয় আৰু কাৰো পৰা কোনো ক্ৰটি নহয়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: