• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Tiger 3-ৰ পৰা চলমান খানৰ প্ৰথম লুক আউট হৈছে, নিৰ্মাতাসকলে মুক্তিৰ তাৰিখ পিছুৱাই অনুৰাগীসকলক ডাঙৰ আঘাত দিলে নেকি ?

Tiger 3-ৰ পৰা চলমান খানৰ প্ৰথম লুক আউট হৈছে, নিৰ্মাতাসকলে মুক্তিৰ তাৰিখ পিছুৱাই অনুৰাগীসকলক ডাঙৰ আঘাত দিলে নেকি ?

চলমান খান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ বহু প্ৰতীক্ষিত ছবি 'টাইগাৰ ৩'য়ে এক ডাঙৰ আপডেট লাভ কৰিছে। নিৰ্মাতাসকলে ইয়াৰ মুক্তিৰ তাৰিখ সলনি কৰিছে।

চলমান খান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ বহু প্ৰতীক্ষিত ছবি 'টাইগাৰ ৩'য়ে এক ডাঙৰ আপডেট লাভ কৰিছে। নিৰ্মাতাসকলে ইয়াৰ মুক্তিৰ তাৰিখ সলনি কৰিছে।

চলমান খান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ বহু প্ৰতীক্ষিত ছবি 'টাইগাৰ ৩'য়ে এক ডাঙৰ আপডেট লাভ কৰিছে। নিৰ্মাতাসকলে ইয়াৰ মুক্তিৰ তাৰিখ সলনি কৰিছে।

  • Share this:
চলমান খান আৰু কেটৰিনা কাইফৰ বহু প্ৰতীক্ষিত ছবি 'টাইগাৰ ৩'য়ে এক ডাঙৰ আপডেট লাভ কৰিছে। নিৰ্মাতাসকলে ইয়াৰ মুক্তিৰ তাৰিখ সলনি কৰিছে। চলচ্চিত্ৰখন আগতে ২০২৩ চনৰ ঈদত মুক্তি পোৱাৰ কথা আছিল, কিন্তু এতিয়া ইয়াৰ মুক্তিৰ তাৰিখ বৃদ্ধি কৰা হৈছে। চলমান খান আৰু যশ ৰাজ ফিল্মছে এইটো ঘোষণা কৰিছে। ইয়াৰ লগতে, ছবিখনৰ ছলমানৰ এটা পোষ্ট শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এইটো 'টাইগাৰ ৩'ৰ প্ৰথম পোষ্টাৰ আৰু ই চলমানৰ পাতল আভাস পাইছে।

চলমান খানে শ্বেয়াৰ কৰা পোষ্টাৰখনত তেওঁৰ চকু আৰু কপাল দেখুওৱা হৈছে। তেওঁৰ মুখখন কাপোৰেৰে ঢাকি থোৱা আছে। পোষ্টাৰখন দেৱালী ২০২৩ লিখা হৈছে। পোষ্টাৰখন শ্বেয়াৰ কৰি চলমানে লিখিছিল, "টাইগাৰৰ মুক্তিৰ তাৰিখ এটা নতুন... এইটো দেৱালী ২০২৩। ডাঙৰ পৰ্দাত ৫০ বছৰৰ ৱাইআৰএফৰ সৈতে টাইগাৰ ৩ উদযাপন কৰক। ছবিখন হিন্দী তামিল আৰু তেলেগু ভাষাত মুক্তি পাব।"



ৱাইআৰএফেও ইয়াৰ সামাজিক মাধ্যম একাউণ্টত একে ধৰণৰ পোষ্ট পোষ্ট কৰিছে। কিন্তু কেটৰিনা কাইফে ছবিখনৰ পোষ্টাৰ শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, ''টাইগাৰ আৰু জয়া ২০২৩ চনৰ দেৱালীত আহি আছে। টাইগাৰ ৩' হৈছে 'এক থা টাইগাৰ' আৰু 'টাইগাৰ জিন্দা হে'ৰ চিকুৱেল। এই দুয়োখন ছবিচুপাৰ হিট বুলি প্ৰমাণিত হৈছে। চলচ্চিত্ৰত, চলমানে ভাৰতীয় গুপ্তচৰ অবিনাশ সিং 'টাইগাৰ' ৰাঠৌৰৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰি আহিছে। একে সময়তে, কেটৰিনা কাইফৰ চৰিত্ৰবোৰ পাকিস্তানী গুপ্তচৰ জয়া হুমাইমীৰ প্ৰেমত পৰে আৰু বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি