உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • চলমান খানৰ 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিকুৱেল হিচাপে আহি আছে 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান' ...

    চলমান খানৰ 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিকুৱেল হিচাপে আহি আছে 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান' ...

    চলমানে (Salman Khan) তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপনৰ সময়ত সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিছিল য'ত তেওঁ কেইবাটাও কথা উন্মোচন কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ ছবি 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ এটা চিকুৱেল আহি আছে যাৰ শিৰোনাম হ'ব 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'।

    চলমানে (Salman Khan) তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপনৰ সময়ত সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিছিল য'ত তেওঁ কেইবাটাও কথা উন্মোচন কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ ছবি 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ এটা চিকুৱেল আহি আছে যাৰ শিৰোনাম হ'ব 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'।

    চলমানে (Salman Khan) তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপনৰ সময়ত সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিছিল য'ত তেওঁ কেইবাটাও কথা উন্মোচন কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ ছবি 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ এটা চিকুৱেল আহি আছে যাৰ শিৰোনাম হ'ব 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'।

    • Share this:
    চলমানে (Salman Khan) তেওঁৰ জন্মদিন উদযাপনৰ সময়ত সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰিছিল য'ত তেওঁ কেইবাটাও কথা উন্মোচন কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁৰ ছবি 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ এটা চিকুৱেল আহি আছে যাৰ শিৰোনাম হ'ব 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'।

    চলমান খানে কয়, "কভি ঈদ কভি দেৱালী' আৰু কমেডি ছবি 'নো এণ্ট্ৰি' সম্পূৰ্ণ হোৱাৰ পিছত, তেওঁ শেহতীয়াকৈ ঘোষণা কৰা 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিকুৱেলৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ কৰিব। তেওঁ কয় যে 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিকুৱেলখন জ্যেষ্ঠ চিত্ৰনাট্যকাৰ কে ভি বিজয়েন্দ্ৰ প্ৰসাদে চিত্ৰনাট্য ৰচনা কৰিছে, যিয়ে ২০১৫ চনৰ ছবি 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিত্ৰনাট্যও চিত্ৰনাট্য ৰচনা কৰিছিল। চিকুৱেলটোৰ শিৰোনাম হ'ব 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'।

    চলমান 'পৱনপুত্ৰ ভাইজান'ক লৈ উৎসাহিত
    কবীৰ খান পৰিচালিত 'বজৰংগী ভাইজান'ত চলমানে এজন ব্যক্তিৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল যি ভাৰতত তেওঁৰ পিতৃ-মাতৃৰ পৰা পৃথক হোৱা পাকিস্তানী ছোৱালী এজনীক তেওঁৰ ঘৰলৈ লৈ যাবলৈ চুবুৰীয়া দেশত উপস্থিত হৈছিল। চলমানে এইটোও প্ৰকাশ কৰিছিল যে এই মুহূৰ্তত চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা এছ এছ ৰাজামৌলীৰ সৈতে কাম কৰাৰ তেওঁৰ কোনো পৰিকল্পনা নাই কিন্তু তেওঁ 'বজৰংগী ভাইজান'ৰ চিকুৱেলক লৈ উৎসাহিত।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    ২০২২ চনৰ ডিচেম্বৰত মুক্তি পাব 'টাইগাৰ ৩'
    পানভেলৰ ফাৰ্মহাউচৰ বাহিৰত তেওঁৰ ৫৬ তম জন্মদিনত সংবাদ মাধ্যমৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি চলমানে কয় যে ২০২২ চনৰ ডিচেম্বৰত 'টাইগাৰ ৩' মুক্তি পাব। তেওঁ শ্বাহৰুখৰ সৈতে আন এখন চলচ্চিত্ৰত দেখা পোৱাৰ কথাও কৈছে। আমাক 'টাইগাৰ' আৰু 'পাঠান'ত একেলগে দেখা যাব, ভাইজানে সাংবাদিকক কয়। টাইগাৰৰ মুক্তি ২০২২ চনৰ ৩ ডিচেম্বৰত হ'ব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: