உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • বিয়া পাতিলে নেকি ভাইজানে ? দৰা-কইনাৰ পোছাকত ছলমান-সোণাক্ষী, বিবাহৰ ভাইৰেল ফটো দেখি হাহাকাৰ লাগিছে আনুৰাগীৰ ...

    বিয়া পাতিলে নেকি ভাইজানে ? দৰা-কইনাৰ পোছাকত ছলমান-সোণাক্ষী, বিবাহৰ ভাইৰেল ফটো দেখি হাহাকাৰ লাগিছে আনুৰাগীৰ ...

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (SalMan Khan) আৰু সোনাক্ষী সিনহাৰ বিয়াৰ বিষয়ে যোৱা কেইবাদিনো ধৰি ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বহু কথা কোৱা হৈছে। ইয়াৰ লগতে এখন ছবি ভাইৰেল (Viral Photo) হৈ পৰিছে।

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (SalMan Khan) আৰু সোনাক্ষী সিনহাৰ বিয়াৰ বিষয়ে যোৱা কেইবাদিনো ধৰি ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বহু কথা কোৱা হৈছে। ইয়াৰ লগতে এখন ছবি ভাইৰেল (Viral Photo) হৈ পৰিছে।

    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (SalMan Khan) আৰু সোনাক্ষী সিনহাৰ বিয়াৰ বিষয়ে যোৱা কেইবাদিনো ধৰি ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বহু কথা কোৱা হৈছে। ইয়াৰ লগতে এখন ছবি ভাইৰেল (Viral Photo) হৈ পৰিছে।

    • Share this:
    বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ ছলমান খান (SalMan Khan) আৰু সোনাক্ষী সিনহাৰ বিয়াৰ বিষয়ে যোৱা কেইবাদিনো ধৰি ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বহু কথা কোৱা হৈছে। ইয়াৰ লগতে, এখন ছবি ভাইৰেল (Viral Photo) হৈ পৰিছে, যাৰ বিষয়ে দাবী কৰা হৈছে যে চলমানে সোণাক্ষী সিনহাক বিয়া কৰাইছে। প্ৰথম ভাইৰেল ভুৱা ফটোখনত, চলমানক সোণাক্ষীক এটা আঙুঠি পিন্ধা দেখা গৈছিল। অৱশ্যে, এতিয়া পোহৰলৈ অহা নতুন ফটোখনত, ভাইজানক শ্বেৰৱানী পিন্ধা দেখা গৈছে, কইনা দাবাং গাৰ্ল সোণাক্ষীক অভিবাদন জনোৱা দেখা গৈছে। চলমান-সোনাক্ষীৰ এনে এখন ছবি ওলাই অহাৰ লগে লগে মানুহে এই বিষয়ে চিন্তা নকৰাকৈ ছ'চিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰা আৰম্ভ কৰিছে আৰু প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰাৰ সময়ত তেওঁলোকে অনুমান কৰিছে যে তেওঁলোক দুয়ো বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে। যদি আপুনিও চলমান-সোনাক্ষীৰ এই ফটোখন চাই একেটা কথা ভাবি আছে, তেন্তে নিশ্চিতভাৱে এই কাহিনীটো এবাৰ পঢ়ক কিয়নো এইটো সঁচা নহয়।

    ভুৱা ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈছে

    আপোনাক তথ্যৰ বাবে জনাওঁ যে ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম ইনষ্টাগ্ৰামৰ পৰা টুইটাৰলৈকে, চলমান-সোনাক্ষীয়ে এই বিবাহৰ ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰিছে। ফটোখনত, চলমান-সোনাক্ষীক দুলহা দুলহনৰ ভাৰতীয় সজ্জাত দেখা গৈছে। ফটোখনত, চলমান বগা শ্বেৰৱানী আৰু সোনাক্ষীক কইনাৰ চেহেৰাত দেখা গৈছে। ফটোখনত, দুয়োকে ইজনে সিজনৰ ডিঙিত, হাত জোৰ কৰি ফুলৰ মালা পিন্ধি থকা দেখা গৈছে। এই ফটোখন সুনীল চৌধুৰী নামৰ এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে, যিটো ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। অৱশ্যে, ফটোশ্বটৰ পৰা এই ফটোখন কোনে সম্পাদনা কৰিছিল সেই বিষয়ে কোনো তথ্য নাই।



    সত্যটো কি জানক

    সোণাক্ষী সিনহা আৰু চলমান খানৰ মানুহে শ্বেয়াৰ কৰা ফটোখন  অভিনেতা বৰুণ ধাৱান আৰু তেওঁৰ পত্নী নাতাশা দালালৰ বিবাহৰ ফটো। ব্যৱহাৰকাৰীজনে বৰুণ-নাতাছাৰ বিবাহৰ ফটো সম্পাদনা কৰিছে আৰু চলমানৰ মুখখন বৰুণৰ মুখত ৰাখিছে আৰু নাতাছাৰ মুখত সোনাক্ষীৰ মুখখন পেষ্ট কৰিছে। ই ফটো-আৱৰি আছে আৰু ফটোশ্বপৰ পৰা সম্পাদনা কৰা যেন লাগিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: