உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • চেইফ আলী খানৰ সৈতে থকা এইগৰাকী কণমানি আজি বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! আপুনি তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে, চাওক এই Video ...

    চেইফ আলী খানৰ সৈতে থকা এইগৰাকী কণমানি আজি বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! আপুনি তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে, চাওক এই Video ...

    চেইফ আলী খানৰ সৈতে থকা এইগৰাকী কণমানি আজি বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! তেওঁ অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত Video শ্বেয়াৰ কৰি শৈশৱক ৰোমন্থন কৰা দেখা গৈছিল।

    চেইফ আলী খানৰ সৈতে থকা এইগৰাকী কণমানি আজি বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! তেওঁ অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত Video শ্বেয়াৰ কৰি শৈশৱক ৰোমন্থন কৰা দেখা গৈছিল।

    চেইফ আলী খানৰ সৈতে থকা এইগৰাকী কণমানি আজি বলীউডৰ এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! তেওঁ অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত Video শ্বেয়াৰ কৰি শৈশৱক ৰোমন্থন কৰা দেখা গৈছিল।

    • Share this:
    এই মৰমলগা কণমানিগৰাকী বলীউডৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী চাৰা আলী খান। চাৰা (Sara Ali Khan) সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট সক্ৰিয়। তেওঁ  ভ্ৰমণৰ ফটো আৰু ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰি থাকে আৰু প্ৰতিদিনে পৰিয়ালৰ সৈতে আনন্দ কৰে। চাৰা আৰু ভায়েক ইব্ৰাহিম তেওঁলোকৰ মাতৃ অমৃতা সিঙৰ সৈতে বাস কৰে আৰু প্ৰায়ে তেওঁলোকৰ দেউতাক চেইফ আলী খানৰ সৈতে সময় কটোৱা দেখা যায়।

    সৰুতে, চাৰাই দেউতাক চেইফৰ চিনেমাখনৰ ছেটবোৰ দৰ্শন কৰিছিল। এতিয়া চাৰা আলী খানৰ শৈশৱৰ এটা অতি মৰমলগা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, য'ত ছাৰাক তেওঁৰ দেউতাক চেইফ আলী খানৰ সৈতে দেখা গৈছে।

    এই ভিডিঅ'টোত, চাৰা আলী খানক অত্যন্ত মৰমলগা দেখা গৈছে আৰু চেইফক তেওঁৰ যত্ন লোৱা দেখা গৈছে। ভিডিঅ'টোত, চাৰাক কমলা ফ্ৰক পিন্ধি চকী এখনত বহি থকা দেখা গৈছে। চেইফে তেওঁৰ সৈতে আঁঠুকাঢ়ি বহি আছে আৰু তেওঁৰ যত্ন লৈ আছে।




    চেইফে চাৰাক পানী দিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে, কিন্তু চাৰাৰ মনোযোগ আন ঠাইত আছে। ইয়াৰ মাজতে, কোনোবাই আহি চাৰাক এখন কিতাপ দিয়ে, যিয়ে সৰু চাৰাক দেখি বৰ সুখী কৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: