உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • চেইফ-কৰীণাই এনে কি ডাঙৰ ভুল কৰিলে যাৰ বাবে Social Mediaত ট্ৰোলৰ সন্মুখীন হৈছে ?

    চেইফ-কৰীণাই এনে কি ডাঙৰ ভুল কৰিলে যাৰ বাবে Social Mediaত ট্ৰোলৰ সন্মুখীন হৈছে ?

    চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan) আৰু কৰীণা কাপুৰ খান (Kareena Kapoor Khanন) বলীউডৰ দম্পতিসকলৰ ভিতৰত আছে যি প্ৰায়ে শিৰোনাম দখল কৰে। এইবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়া (Social Media) দুয়োকে ব্যাপক ট্ৰ'ল কৰা হৈছে (Saif-Kareena trolled)।

    চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan) আৰু কৰীণা কাপুৰ খান (Kareena Kapoor Khanন) বলীউডৰ দম্পতিসকলৰ ভিতৰত আছে যি প্ৰায়ে শিৰোনাম দখল কৰে। এইবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়া (Social Media) দুয়োকে ব্যাপক ট্ৰ'ল কৰা হৈছে (Saif-Kareena trolled)।

    চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan) আৰু কৰীণা কাপুৰ খান (Kareena Kapoor Khanন) বলীউডৰ দম্পতিসকলৰ ভিতৰত আছে যি প্ৰায়ে শিৰোনাম দখল কৰে। এইবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়া (Social Media) দুয়োকে ব্যাপক ট্ৰ'ল কৰা হৈছে (Saif-Kareena trolled)।

    • Share this:
    চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan) আৰু কৰীণা কাপুৰ খান (Kareena Kapoor Khanন) বলীউডৰ দম্পতিসকলৰ ভিতৰত আছে যি প্ৰায়ে শিৰোনাম দখল কৰে। কেতিয়াবা শিশুৰ সৈতে বন্ধত থাকে তাৰ পিছত কেতিয়াবা পাৰ্টিত। প্ৰায়ে চেইফ-কৰীণাক একেলগে দেখা যায়। চেইফ-কৰীণাৰ পিছফালে আছে পেপাৰজী আছে। চেইফ আৰু কৰীণাক অলপতে একেলগে দেখা গৈছিল যাৰ পিছত ছ'চিয়েল মিডিয়া (Social Media) দুয়োকে ট্ৰ'ল কৰা হৈছে (Saif-Kareena trolled)।

    মাজৰা কি
    চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan) আৰু কৰীণা কাপুৰ খান (Kareena Kapoor Khan)ক অলপতে মুম্বাইৰ ৰাস্তাত এখন গাড়ীত দেখা গৈছিল। চেইফে নিজেই গাড়ীখন চলাই আছিল আৰু কৰীণা তেওঁৰ কাষত বহি আছিল। দুয়োকে অতি সৰল ৰূপত দেখা গৈছিল। অৱশ্যে ইয়াৰ মাজতে দুয়োজনে ইমান কঠিন ভুল কৰিছিল, যাৰ পিছত মানুহে তেওঁলোকৰ সমালোচনা আৰম্ভ কৰিছিল (Saif-Kareena trolled)।

    নিয়মৰ মুকলি অৱমাননা
    দৰাচলতে, গাড়ীত থকা দুয়ো ষ্টাৰলৈ চাই থকা লোকসকলে অনুভৱ কৰিছিল যে তেওঁলোকে ক'ৰোনা বা নিয়মক ভয় নকৰে। চেইফে গাড়ী চলাই আছিল আৰু তেওঁ চিট বেল্ট পিন্ধি নাছিল। কৰীণাও তাইৰ কাষত বহি আছিল আৰু চিট বেল্ট পিন্ধি নাছিল। একে সময়তে, তেওঁলোক দুয়োকে কৰোনা নিয়ম অমান্য কৰা দেখা গৈছিল আৰু আনকি মাস্ক পিন্ধা নাছিল।




    চেইফিনাৰ ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈ আছে
    চেইফিনাৰ এই ভিডিঅ'টো ভাইৰেল ভায়ানীয়ে ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰিছিল যাৰ পিছত মানুহে তেওঁলোকৰ ক্লাছ লোৱা আৰম্ভ কৰিছিল। ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ভিডিঅ'টোত মন্তব্য দি আছে আৰু তেওঁলোক দুয়োকে কথা শুনাইছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: