• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ৰণবীৰ সিঙে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কথাত ইমান মোহিত হ'ল যে তেওঁ কৈ দিলে- 'মই তেওঁৰ সৈতে এখন চিনেমা কৰিম'

ৰণবীৰ সিঙে সামান্থা ৰুথ প্ৰভুৰ কথাত ইমান মোহিত হ'ল যে তেওঁ কৈ দিলে- 'মই তেওঁৰ সৈতে এখন চিনেমা কৰিম'

বলীউড হাঙ্গামাৰ সৈতে হোৱা বাৰ্তালাপত ৰণবীৰ সিঙে সামান্থাৰ বিষয়ে কয়, "আশা কৰোঁ আমি পৰ্দা ভাগ বতৰা কৰাৰ সুযোগ পাম কাৰণ মই ভাবো তেওঁ এজন চমৎকাৰ ব্যক্তি। তেওঁ ইতিবাচক শক্তিৰ সৈতে এগৰাকী সুন্দৰ শিল্পী।'

বলীউড হাঙ্গামাৰ সৈতে হোৱা বাৰ্তালাপত ৰণবীৰ সিঙে সামান্থাৰ বিষয়ে কয়, "আশা কৰোঁ আমি পৰ্দা ভাগ বতৰা কৰাৰ সুযোগ পাম কাৰণ মই ভাবো তেওঁ এজন চমৎকাৰ ব্যক্তি। তেওঁ ইতিবাচক শক্তিৰ সৈতে এগৰাকী সুন্দৰ শিল্পী।'

বলীউড হাঙ্গামাৰ সৈতে হোৱা বাৰ্তালাপত ৰণবীৰ সিঙে সামান্থাৰ বিষয়ে কয়, "আশা কৰোঁ আমি পৰ্দা ভাগ বতৰা কৰাৰ সুযোগ পাম কাৰণ মই ভাবো তেওঁ এজন চমৎকাৰ ব্যক্তি। তেওঁ ইতিবাচক শক্তিৰ সৈতে এগৰাকী সুন্দৰ শিল্পী।'

  • Share this:
কৰণ জোহৰৰ চেলিব্ৰিটি চেট শ্ব' 'কফি উইথ কৰণ ৭' আৰম্ভ হৈছে, বহুতো চেলিব্ৰেটীয়ে অনুষ্ঠানটোত তেওঁলোকৰ উপস্থিতি অনুভৱ কৰিছে। দক্ষিণৰ তাৰকা সামান্থা ৰুথ প্ৰভু আৰু বিজয় দেৱেৰাকোণ্ডাকে ধৰি এইবাৰ অনুষ্ঠানটোত বহুতো চেলিব্ৰেটীয়ে আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। সামান্থাই অক্ষয় কুমাৰৰ সৈতে অনুষ্ঠানটোত অংশগ্ৰহণ কৰিছিল। সামান্থাই তেওঁৰ বিবাহ, বিবাহ বিচ্ছেদ আৰু তেওঁৰ পেছাদাৰী জীৱনৰ বিষয়েও কৈছিল, আৰু অনুষ্ঠানটোত, তেওঁ নিজকে ৰণবীৰ সিঙৰ অনুৰাগী বুলিও বৰ্ণনা কৰিছিল। এতিয়া ৰণবীৰেও সামান্থাৰ বক্তব্যৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে।

বলীউড হাঙ্গামাৰ সৈতে হোৱা বাৰ্তালাপত ৰণবীৰ সিঙে কয়, "আশা কৰোঁ আমি পৰ্দা ভাগ বতৰা কৰাৰ সুযোগ পাম কাৰণ মই ভাবো তেওঁ এজন চমৎকাৰ ব্যক্তি। তেওঁ ইতিবাচক শক্তিৰ সৈতে এগৰাকী সুন্দৰ শিল্পী। তেওঁ অত্যন্ত প্ৰতিভাশালী অভিনেত্ৰী। আমি একেলগে এটা বিজ্ঞাপনৰ দৃশ্যগ্ৰহণো কৰিছিলো। আমি প্ৰথমবাৰৰ বাবে লগ পাইছিলো আৰু আমাৰ কথোপকথন আৰম্ভ হৈছিল। তেতিয়া তেওঁ মোক এইটোও কৈছিল যে তেওঁ কফি উইথ কৰণৰ শ্বুটিং কৰি আছে।"

ৰণবীৰ সিঙে লগতে কয়, "এজন শিল্পী হিচাপে, মই তেওঁক যথেষ্ট প্ৰশংসা কৰোঁ, আনকি এজন ব্যক্তি হিচাপেও। এইটো আশ্চৰ্যজনক যে বিজ্ঞাপনৰ জৰিয়তে, এজনে তেওঁৰ সহ-অভিনেতা-অভিনেত্ৰীৰ সৈতে সংযোগ স্থাপন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব পাৰে। আশা কৰোঁ ভৱিষ্যতে আমি একেলগে এখন সম্পূৰ্ণ ফিচাৰ ফিল্ম কৰিম।"
Published by:Kokil Sarma
First published: