• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ৰণবীৰ কাপুৰক এতিয়া "Animal"ত মোহময়ী অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকাৰ সৈতে দেখা যাব ! সোনকালেই আৰম্ভ হ'ব Shooting ...

ৰণবীৰ কাপুৰক এতিয়া "Animal"ত মোহময়ী অভিনেত্ৰী ৰশ্মিকাৰ সৈতে দেখা যাব ! সোনকালেই আৰম্ভ হ'ব Shooting ...

অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰৰ (Ranbir Kapoor) 'এনিমেল' (Animal) দীৰ্ঘদিন ধৰি বাতৰিত আছে। ছবিখনৰ বিষয়ে আন এটা আপডেট ওলাইছে, পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ ঠাইত দক্ষিণৰ চুপাৰ হিট ছবি 'পুষ্পা'ৰ ৰশ্মিকা মান্দানাক (Rashmika Mandanna) মুখ্য অভিনেত্ৰী হিচাপে দেখা যাব।

অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰৰ (Ranbir Kapoor) 'এনিমেল' (Animal) দীৰ্ঘদিন ধৰি বাতৰিত আছে। ছবিখনৰ বিষয়ে আন এটা আপডেট ওলাইছে, পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ ঠাইত দক্ষিণৰ চুপাৰ হিট ছবি 'পুষ্পা'ৰ ৰশ্মিকা মান্দানাক (Rashmika Mandanna) মুখ্য অভিনেত্ৰী হিচাপে দেখা যাব।

অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰৰ (Ranbir Kapoor) 'এনিমেল' (Animal) দীৰ্ঘদিন ধৰি বাতৰিত আছে। ছবিখনৰ বিষয়ে আন এটা আপডেট ওলাইছে, পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ ঠাইত দক্ষিণৰ চুপাৰ হিট ছবি 'পুষ্পা'ৰ ৰশ্মিকা মান্দানাক (Rashmika Mandanna) মুখ্য অভিনেত্ৰী হিচাপে দেখা যাব।

  • Share this:
অভিনেতা ৰণবীৰ কাপুৰৰ (Ranbir Kapoor) 'এনিমেল' (Animal) দীৰ্ঘদিন ধৰি বাতৰিত আছে। নিৰ্মাতাসকলে ছবিখন ঘোষণা কৰাৰ পিছৰে পৰা, ই তেতিয়াৰ পৰাই ই লাইমলাইটত আছে। ইফালে, ছবিখনৰ বিষয়ে আন এটা আপডেট ওলাইছে, য'ত কোৱা হৈছে যে এই আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত চলচ্চিত্ৰখনত পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ ঠাইত দক্ষিণৰ চুপাৰ হিট ছবি 'পুষ্পা'ৰ ৰশ্মিকা মান্দানাক (Rashmika Mandanna) মুখ্য অভিনেত্ৰী হিচাপে দেখা যাব।

ইয়াৰ আগতে, বাতৰি আহিছিল যে 'এনিমেল' পৰিচালকে আগতে এই ছবিখনৰ বাবে পৰিণীতি চোপ্ৰাৰ কাষ চাপিছিল। অৱশ্যে, এতিয়া ৰশ্মিকাৰ নাম শেহতীয়া প্ৰতিবেদনত আছে। এইটো কোৱা হৈছে যে এতিয়া পৰিণীতি চোপ্ৰা এনিমেল চলচ্চিত্ৰৰ অংশ নহয়।

পিংকভিলাৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, নিৰ্মাতাসকলে ৰণবীৰৰ ছবি এনিমেলত মুখ্য অভিনেত্ৰীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিবলৈ ৰশ্মিকা মান্দান্নাক চুক্তিবদ্ধ কৰিছে। প্ৰতিবেদনখনৰ সূত্ৰৰ উদ্ধৃতি দি কোৱা হৈছে যে প্ৰযোজক ভূষণ কুমাৰ আৰু সন্দীপ ৰেড্ডী ভাঙ্গাই অনুভৱ কৰে যে ৰশ্মিকা ছবিখনৰ উপযুক্ত। তেওঁলোকে ৰশ্মিকাক স্বাক্ষৰ কৰা আন এটা কাৰণ হ'ল ৰণবীৰৰ সৈতে পুনৰাবৃত্তি কৰাৰ পৰিৱৰ্তে নতুন কলাকুশলীৰ নতুন যুটি বিচাৰিছিল। তেওঁলোক দুয়োজনে ভাবে যে ৰণবীৰ আৰু ৰশ্মিকা দুয়োজনে এনিমেলৰ কেমিষ্ট্ৰীৰ দ্বাৰা পৰ্দাত জুই লগাব। দুয়োজনে ছবিখনত এটা আকৰ্ষণীয় প্ৰগতিশীল ৰসায়ন ভাগ বতৰা কৰিব।

প্ৰতিবেদনখনত এইটোও কোৱা হৈছে যে ৰশ্মিকাই ছবিখনত ৰণবীৰৰ পত্নীৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব। চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ এই গ্ৰীষ্মকালত আৰম্ভ হ'ব বুলি আশা কৰা হৈছে। এইটো জনা যায় যে 'এনিমেল' বোলছবিখন তেলেগু পৰিচালক সন্দীপ ৰেড্ডী ভাঙ্গাৰ দ্বাৰা নিৰ্মাণ কৰা হৈছে। সন্দীপ ৰেড্ডী অৰ্জুন ৰেড্ডী আৰু কবীৰ সিঙৰ দৰে তেওঁৰ হিটৰ বাবে জনাজাত। ৰণবীৰ কাপুৰৰ উপৰিও ছবিখনত অনিল কাপুৰ আৰু ববি দেওলে মুখ্য চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি