உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding: বিয়াৰ আগতেই মালামাল হ'ল ৰণবীৰ কাপুৰ-আলিয়া ভাট্ট, পালে সোণৰ ফুলৰ তোড়া উপহাৰ

    Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding: বিয়াৰ আগতেই মালামাল হ'ল ৰণবীৰ কাপুৰ-আলিয়া ভাট্ট, পালে সোণৰ ফুলৰ তোড়া উপহাৰ

    Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding: ৰণবীৰ-আলিয়া আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে বিয়াখনৰ বিষয়ে নীৰৱ হৈ আছিল যদিও ছ'চিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বজাৰ গৰম হৈ আছে। ইয়াৰ মাজতে চুৰাটৰ এজন অলংকাৰ ব্যৱসায়ীয়ে তেওঁৰ প্ৰিয় তাৰকা দুজনৰ বাবে বিবাহৰ উপহাৰ প্ৰেৰণ কৰিছে।

    Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding: ৰণবীৰ-আলিয়া আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে বিয়াখনৰ বিষয়ে নীৰৱ হৈ আছিল যদিও ছ'চিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বজাৰ গৰম হৈ আছে। ইয়াৰ মাজতে চুৰাটৰ এজন অলংকাৰ ব্যৱসায়ীয়ে তেওঁৰ প্ৰিয় তাৰকা দুজনৰ বাবে বিবাহৰ উপহাৰ প্ৰেৰণ কৰিছে।

    Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding: ৰণবীৰ-আলিয়া আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে বিয়াখনৰ বিষয়ে নীৰৱ হৈ আছিল যদিও ছ'চিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বজাৰ গৰম হৈ আছে। ইয়াৰ মাজতে চুৰাটৰ এজন অলংকাৰ ব্যৱসায়ীয়ে তেওঁৰ প্ৰিয় তাৰকা দুজনৰ বাবে বিবাহৰ উপহাৰ প্ৰেৰণ কৰিছে।

    • Share this:
    ৰণবীৰ কাপুৰ (Ranbir Kapoor) আৰু আলিয়া ভাট্ট (Alia Bhatt)ৰ বিবাহৰ অনুষ্ঠান আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে উপহাৰ পাবলৈ আৰম্ভ কৰিছে। মেহেন্দি অনুষ্ঠানৰ লগতে বুধবাৰৰ পৰা অৰ্থাৎ ১৩ এপ্ৰিলৰ পৰা আলিয়া-ৰণবীৰৰ বিয়াৰ (Ranbir Kapoor-Alia Bhatt Wedding) ৰীতি-নীতি আৰম্ভ হৈছে। যদিও ৰণবীৰ-আলিয়া আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে বিয়াখনৰ বিষয়ে নীৰৱ হৈ আছিল ছ'চিয়েল মিডিয়াত আলোচনাৰ বজাৰ গৰম হৈ আছে। প্ৰত্যেক বয়সৰ লোক আৰু বিভিন্ন ক্ষেত্ৰৰ মানুহো আছে যি বলীউডৰ এই বিখ্যাত দম্পতীক লৈ উদগ্ৰীৱ। ইয়াৰ মাজতে চুৰাটৰ এজন অলংকাৰ ব্যৱসায়ীয়ে তেওঁৰ প্ৰিয় তাৰকা দুজনৰ বাবে বিবাহৰ উপহাৰ প্ৰেৰণ কৰিছে।

    এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে। এই ভিডিঅ'টোত দেখা গৈছে যে ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু আলিয়া ভাট্টৰ বাবে দুজন লোকে বিয়াৰ উপহাৰ লৈ আহিছে। তেওঁলোকৰ হাতত বগা স্বচ্ছ ফইলেৰে মেৰিয়াই থোৱা এটা গধুৰ ফুলৰ থোপা আছে। কিন্তু এই ফুলৰ থোপাবোৰ সাধাৰণ ফুলৰ দৰে নহয়, এইয়া বিশেষ ফুলৰ তোড়া। ফুলৰ তোড়াটো অনা ব্যক্তি দুজনে দাবী কৰে যে ফুলৰ তোড়াটো সোণেৰে নিৰ্মিত। এই ফুলৰ থোপাটোৰ ফুল আৰু পাত সোণৰ পাতৰ পৰা তৈয়াৰ কৰা। এই দীঘল সোণৰ ফুলৰ থোপাটো চুৰাটৰ এজন জহুৰীৰ দ্বাৰা বিয়াৰ উপহাৰ হিচাপে ৰণবীৰ-আলিয়ালৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। চাওক ভিডিঅ'-



    ইপিনে আলিয়া ভাট্টৰ দেউতাক মহেশ ভাট্টক তেওঁৰ ডাঙৰ জীয়েক পূজা ভাট্টৰ সৈতে ৰণবীৰৰ বাসগৃহ 'বাস্তু'ত উপস্থিত হোৱা দেখা গৈছিল। তেওঁলোকৰ উপৰিও নতাশা নন্দ, ৰীমা জৈন, কৰীণা কাপুৰ খান, কৰিশ্মা কাপুৰ, আদৰ জৈন, কৰণ জোহৰ, অয়ন মুখাৰ্জীকো যোৱা দেখা গৈছিল।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: