• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Raju Srivastava Health Updates: ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ স্বাস্থ্য গুৰুতৰ, সকলো আত্মীয়ই এইমছত উপস্থিত হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছে ...

Raju Srivastava Health Updates: ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ স্বাস্থ্য গুৰুতৰ, সকলো আত্মীয়ই এইমছত উপস্থিত হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছে ...

Photo-  Instagram @ajusrivastavaofficial

Photo- Instagram @ajusrivastavaofficial

ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে নতুন তথ্য ওলাইছে। অভিনেতাজনৰ বন্ধু আৰু অভিনেতা সুনীল পালে ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ অৱনতি হোৱা স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে শেহতীয়া তথ্য দিছে।

  • Share this:
ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱ ১০ আগষ্টত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ আছে। কমেডিয়ান অভিনেতাজন দিল্লীৰ এইমছত চিকিৎসাধীন হৈ আছে। ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে নতুন তথ্য ওলাইছে। অভিনেতাজনৰ বন্ধু আৰু অভিনেতা সুনীল পালে ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ অৱনতি হোৱা স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে শেহতীয়া তথ্য দিছে।

হতাশ সুনীল পালে নিউজ 18ক কৈছিল, "বন্ধুসকল, ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱজীৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰক। তেওঁ এটা অতি গুৰুতৰ অৱস্থাৰ মাজেৰে গৈ আছে। আনকি চিকিৎসকসকলেও এতিয়া কি কৰিব লাগে নাজানে। প্ৰাৰ্থনা কৰক। মগজুৱেও কাম কৰা বন্ধ কৰি দিছে। কেৱল তেওঁৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰক।"

ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ হৃদয়ে সমস্যাৰ সৃষ্টি কৰিছে। কমেডিয়ান অভিনেতাজনৰ মগজুৱেও কাম কৰা নাই। ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ অৱস্থা সংকটজনক হৈ আছে। ৰাজু বৰ্তমান ভেণ্টিলেটৰত আছে। ৯ দিন ধৰি তেওঁ জ্ঞান ঘূৰাই পোৱা নাই। চিকিৎসকে মগজুৰ ওপৰৰ অংশৰ চিকিৎসা কৰি আছে। ইফালে, বি.পি.-ও উঠা-নমা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত, চিকিৎসকসকলে কৈছে যে ৰাজুৰ অৱস্থা ইতিমধ্যে গুৰুতৰ হৈ পৰিছে। ৰাজুৰ সকলো আত্মীয়ই লক্ষ্ণৌ, কানপুৰ আৰু মুম্বাইৰ পৰা এইমছত উপস্থিত হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: