உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Actress প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই স্বামী নিক জোনছক বিবাহ বিচ্ছেদ দিব নেকি ? অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই মন্তব্য কৰি ক'লে সঁচা কথাটো...

    Actress প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই স্বামী নিক জোনছক বিবাহ বিচ্ছেদ দিব নেকি ? অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই মন্তব্য কৰি ক'লে সঁচা কথাটো...

    Photo-Instagram @priyankachopra

    Photo-Instagram @priyankachopra

    প্ৰিয়ংকাই প্ৰায়ে স্বামী নিক জোনছৰ (Nick Jonas) প্ৰতি তেওঁৰ প্ৰেম সামাজিক মাধ্যমতো প্ৰকাশ কৰে। নিক জোনছে (Nick Jonas Video) কেইঘণ্টামান আগতে ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ ব্যায়ামৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই সকলো উৰাবাতৰিৰ মাজত পোষ্টটোত মন্তব্য কৰিছে, লগতে বিবাহ বিচ্ছেদৰ উৰাবাতৰি প্ৰত্যাখ্যান কৰে।

    • Share this:
    Entertainment News : প্ৰিয়ংকাই প্ৰায়ে স্বামী নিক জোনছৰ (Nick Jonas) প্ৰতি তেওঁৰ প্ৰেম সামাজিক মাধ্যমতো প্ৰকাশ কৰে। কিন্তু, এতিয়া দম্পতীহালৰ বিষয়ে এক আচৰিত বাতৰি ওলাইছে। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই এনে কিবা এটা কৰিছে যিয়ে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন উত্থাপন কৰিছে। দৰাচলতে, প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই ২২ নৱেম্বৰত তেওঁৰ ইনষ্টা বায়োত তেওঁৰ নামৰ কাষৰ পৰা স্বামী নিক জোনাছৰ উপাধি আঁতৰাই দিছে। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ পৰিৱৰ্তনে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক ভাবিবলৈ বাধ্য কৰিছে প্ৰিয়ংকা আৰু নিকৰ সম্পৰ্ক ভাঙিল নেকি! অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ অনুৰাগীসকলে তেওঁক একেটা প্ৰশ্ন নিৰন্তৰ সুধি আছে।

    দৰাচলতে, নিক জোনছে (Nick Jonas Video) কেইঘণ্টামান আগতে ইনষ্টাগ্ৰামত তেওঁৰ ব্যায়ামৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল। নিকক ইয়াত কঠোৰ ব্যায়াম কৰা দেখা যায়। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই সকলো উৰাবাতৰিৰ মাজত পোষ্টটোত মন্তব্য কৰিছে, লগতে বিবাহ বিচ্ছেদৰ উৰাবাতৰি প্ৰত্যাখ্যান কৰে। তেওঁ মন্তব্যত ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰিছে যে তেওঁ স্বামীৰ সৈতে গোটেই জীৱন থাকিব বিচাৰে আৰু তেওঁৰ বাহুত মৰিব বিচাৰে।



    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাই তেওঁৰ মন্তব্যত লিখিছিল, "মই আপোনাৰ বাহুত মৰিব বিচাৰো।" ইয়াৰ সৈতে, তেওঁ চকুপ্ৰেম আৰু হৃদয়ৰ ইমোজিও শ্বেয়াৰ কৰিছিল। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ মন্তব্যই দেখুৱাইছে যে তেওঁ নিকৰ সৈতে পৃথক হ'ব নিবিচাৰে। তেওঁ সৈতে থাকিব বিচাৰে। প্ৰিয়ংকাৰ মন্তব্যই মানুহক সকাহ দিছে। হাজাৰ হাজাৰ মানুহে প্ৰিয়ংকাৰ মন্তব্যটো ভাল পাইছে আৰু মন্তব্যটোত আনন্দ প্ৰকাশ কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: