• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • স্বামী Nick Jonas ৰ সৈতে ড্ৰাইভত ওলাল অভিনেত্ৰী Priyanka Chopra ! ইনষ্টাগ্ৰামত ফটো শ্বেয়াৰ কৰি ক'লে এই কথা ...

স্বামী Nick Jonas ৰ সৈতে ড্ৰাইভত ওলাল অভিনেত্ৰী Priyanka Chopra ! ইনষ্টাগ্ৰামত ফটো শ্বেয়াৰ কৰি ক'লে এই কথা ...

প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছৰ  (Nick Jonas) বিবাহৰ তিনি বছৰ হৈছে। শেহতীয়াকৈ অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকাই (Priyanka Chopra Jonas)  তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, কাৰ লগত তেওঁ উইকেণ্ড উদযাপন কৰিব বিচাৰে সেয়াও প্ৰকাশ কৰিছে।

প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছৰ  (Nick Jonas) বিবাহৰ তিনি বছৰ হৈছে। শেহতীয়াকৈ অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকাই (Priyanka Chopra Jonas)  তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, কাৰ লগত তেওঁ উইকেণ্ড উদযাপন কৰিব বিচাৰে সেয়াও প্ৰকাশ কৰিছে।

প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছৰ  (Nick Jonas) বিবাহৰ তিনি বছৰ হৈছে। শেহতীয়াকৈ অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকাই (Priyanka Chopra Jonas)  তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, কাৰ লগত তেওঁ উইকেণ্ড উদযাপন কৰিব বিচাৰে সেয়াও প্ৰকাশ কৰিছে।

  • Share this:
প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছৰ  (Nick Jonas) বিবাহৰ তিনি বছৰ হৈছে। কিন্তু তেওঁলোকৰ মাজৰ প্ৰেম আজিও একেই আছে। দম্পতীহালে কেতিয়াও ইজনে সিজনৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ মৰম প্ৰকাশ কৰিবলৈ আঁতৰি নাযায়। এতিয়া শেহতীয়াকৈ অভিনেত্ৰী প্ৰিয়ংকাই (Priyanka Chopra Jonas)  তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, কাৰ লগত তেওঁ উইকেণ্ড উদযাপন কৰিব বিচাৰে সেয়াও প্ৰকাশ কৰিছে।

প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু নিক জোনছ অলপতে চাৰোগেচীৰ জৰিয়তে তেওঁলোকৰ প্ৰথম সন্তানৰ পিতৃ-মাতৃ হৈছিল। অৱশ্যে, এনে লাগিছে যে তেওঁ দেওবাৰে নিজৰ বাবে কিছু সময় উলিয়াইছিল আৰু ড্ৰাইভলৈ ওলাই গৈছিল। প্ৰিয়ংকাই ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰি কৈছে যে এইটো তেওঁৰ প্ৰিয় দেওবাৰ আছিল। ফটোখনত, নিক আৰু প্ৰিয়ংকাক ইজনে সিজনৰ হাতত হাত দি গাড়ীত বহি থকা দেখা গৈছে।



পোষ্টত তেওঁ লিখিছিল, "আমি এটা শিশুক চেৰোগেটৰ জৰিয়তে আদৰণি জনাইছো বুলি জনাবলৈ পাই আমি অত্যন্ত সুখী। আমি এই নিৰ্দিষ্ট সময়ত সন্মানসহকাৰে গোপনীয়তা দাবী কৰো কিয়নো আমি আমাৰ পৰিয়ালৰ ওপৰত গুৰুত্ব দিব বিচাৰো।" অৱশ্যে, দুয়োজনে এতিয়ালৈকে তেওঁলোকৰ সন্তানৰ কোনো ফটো শ্বেয়াৰ কৰা নাই। প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰাৰ সম্পৰ্কীয় ভাই মীৰা চোপ্ৰাই নিশ্চিত কৰিছিল যে দম্পতীহালে এগৰাকী কন্যাক আদৰণি জনাইছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: