• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • আপুনি ছবিখনত থকা এই চেলিব্ৰিটি শিশুটিক চিনি পায় নেকি ? বচ্চন পৰিয়ালৰ সৈতে আছে তেওঁৰ গভীৰ সম্পৰ্ক ...

আপুনি ছবিখনত থকা এই চেলিব্ৰিটি শিশুটিক চিনি পায় নেকি ? বচ্চন পৰিয়ালৰ সৈতে আছে তেওঁৰ গভীৰ সম্পৰ্ক ...

বহুতো চেলিব্ৰিটি শিশু আছে যাৰ চাইল্ডহুডৰ ফটো সমগ্ৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত আছে আৰু লগতে বহুতে পছন্দ কৰা দেখা পোৱা যায়। এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত তেনে এজন চেলিব্ৰিটি শিশুৰ ফটো পোহৰলৈ আহিছে।

বহুতো চেলিব্ৰিটি শিশু আছে যাৰ চাইল্ডহুডৰ ফটো সমগ্ৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত আছে আৰু লগতে বহুতে পছন্দ কৰা দেখা পোৱা যায়। এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত তেনে এজন চেলিব্ৰিটি শিশুৰ ফটো পোহৰলৈ আহিছে।

বহুতো চেলিব্ৰিটি শিশু আছে যাৰ চাইল্ডহুডৰ ফটো সমগ্ৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত আছে আৰু লগতে বহুতে পছন্দ কৰা দেখা পোৱা যায়। এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত তেনে এজন চেলিব্ৰিটি শিশুৰ ফটো পোহৰলৈ আহিছে।

  • Share this:
বলীউডৰ তাৰকা শিশুসকল সদায় লাইমলাইটত থাকে। বিশেষকৈ তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটোবোৰ ভালদৰে পছন্দ কৰা হয়। অনন্যা পাণ্ডেৰ পৰা সুহানা খানলৈকে, বহুতো চেলিব্ৰিটি শিশু আছে যাৰ চাইল্ডহুডৰ ফটো সমগ্ৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত আছে আৰু লগতে বহুতে পছন্দ কৰা দেখা পোৱা যায়। এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত তেনে এজন চেলিব্ৰিটি শিশুৰ ফটো পোহৰলৈ আহিছে।

ছোৱালীজনী বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ অমিতাভ বচ্চনৰ পৰিয়ালৰ। এতিয়া আপুনি জানিব পাৰিছে আমি কাৰ বিষয়ে কথা পাতি আছো। হয়, এই অতি মৰমলগা ছোৱালীজনী আন কোনো নহয় কিন্তু বিগ বিৰ নাতিনী নব্যা নভেলি নন্দা (Navya Naveli Nanda)।

নব্যা নভেলী নন্দা বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰিয় তাৰকা সন্তানসকলৰ মাজৰ এজন। অভিনয়ৰ ক্ষেত্ৰত ভৰি নিদিয়া স্বত্বেও নব্যাই এগৰাকী ব্যৱসায়ী মহিলা হৈ নিজৰ বাবে এক সফল পথ তৈয়াৰ কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে। তাইৰ বন্ধু সুহানা খান, অনন্যা পাণ্ডে আৰু শানায়া কাপুৰৰ বিপৰীতে, তেওঁ অভিনয়তকৈ বেলেগ পথ বাছি লৈছিল। আনহাতে, তেওঁৰ ভায়েক অগস্ত্য নন্দা সুহানাৰ সৈতে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশৰ বাবে সাজু হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: