• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Salman Khan Death Threat: ভাবুকিপূৰ্ণ পত্ৰ পোৱাৰ পিছত, মুম্বাই আৰক্ষীয়ে লিপিবদ্ধ কৰিলে ছলমানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ বিবৃতি ...

Salman Khan Death Threat: ভাবুকিপূৰ্ণ পত্ৰ পোৱাৰ পিছত, মুম্বাই আৰক্ষীয়ে লিপিবদ্ধ কৰিলে ছলমানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ বিবৃতি ...

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে বলীউড অভিনেতা ছলমান খানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ ভাষ্য লিপিবদ্ধ কৰে, যি এদিন আগতে এখন পত্ৰৰ জৰিয়তে ভাবুকি পাইছিল যে পিতৃ-পুত্ৰ ৰ ভাগ্য পাঞ্জাৱী গায়ক সিদ্ধু মুছেৱালাৰ দৰে হ'ব।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে বলীউড অভিনেতা ছলমান খানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ ভাষ্য লিপিবদ্ধ কৰে, যি এদিন আগতে এখন পত্ৰৰ জৰিয়তে ভাবুকি পাইছিল যে পিতৃ-পুত্ৰ ৰ ভাগ্য পাঞ্জাৱী গায়ক সিদ্ধু মুছেৱালাৰ দৰে হ'ব।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে বলীউড অভিনেতা ছলমান খানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ ভাষ্য লিপিবদ্ধ কৰে, যি এদিন আগতে এখন পত্ৰৰ জৰিয়তে ভাবুকি পাইছিল যে পিতৃ-পুত্ৰ ৰ ভাগ্য পাঞ্জাৱী গায়ক সিদ্ধু মুছেৱালাৰ দৰে হ'ব।

  • Share this:
মুম্বাই আৰক্ষীয়ে সোমবাৰে বলীউড অভিনেতা ছলমান খানৰ পিতৃ চেলিম খানৰ ভাষ্য লিপিবদ্ধ কৰে, যি এদিন আগতে এখন পত্ৰৰ জৰিয়তে ভাবুকি পাইছিল যে পিতৃ-পুত্ৰ ৰ ভাগ্য পাঞ্জাৱী গায়ক সিদ্ধু মুছেৱালাৰ দৰে হ'ব। এজন বিষয়াই কৈছিল যে বান্দ্ৰাত চলমান খানৰ ঘৰলৈ গৈ ঘৰৰ চাৰিওফালে নিৰাপত্তা বৃদ্ধি কৰাৰ পিছত, আৰক্ষীয়ে অভিনেতাজনৰ বক্তব্য লিপিবদ্ধ কৰিব নোৱাৰিলে কিয়নো তেওঁ উপলব্ধ নাছিল।

আৰক্ষীৰ এক সূত্ৰৰ মতে, পত্ৰখনত কোৱা হৈছে, "চেলিম খান, চলমান খান অতি সোনকালেই আপোনালোকৰ দশা মুছেৱালাৰ দৰে হ'ব। অনুমান কৰা হৈছে যে 'জি.B' আৰু 'এল.B'-এ কুখ্যাত অভিযুক্ত গোল্ডি ব্ৰাৰ আৰু লৰেন্স বিষ্ণোইক বুজায়। অৱশ্যে, আৰক্ষীয়ে এই দিশটোৰ ওপৰত কোনো বিবৃতি দিয়া নাই। পাঞ্জাৱী গায়ক সিদ্ধু মুচেৱালাক যোৱা মাহত পঞ্জাৱৰ মানসা জিলাত অচিনাক্ত আক্ৰমণকাৰীয়ে হত্যা কৰিছিল। স্থানীয় আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি, লৰেন্স বিষ্ণোই দলটো এই হত্যাকাণ্ডত জড়িত থাকিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি