• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কিয় Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী কৰীণা আৰু অনন্যাৰ ঘৰলৈ গ'ল মুম্বাই আৰক্ষী ?

কিয় Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী কৰীণা আৰু অনন্যাৰ ঘৰলৈ গ'ল মুম্বাই আৰক্ষী ?

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে বলীউডৰ দুগৰাকী অভিনেত্ৰী কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ঘৰলৈ গৈছিল, ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভিডিঅ'টো ভাইৰেল হৈ পৰিছিল, যাৰ পিছত এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি হৈছিল।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে বলীউডৰ দুগৰাকী অভিনেত্ৰী কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ঘৰলৈ গৈছিল, ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভিডিঅ'টো ভাইৰেল হৈ পৰিছিল, যাৰ পিছত এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি হৈছিল।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে বলীউডৰ দুগৰাকী অভিনেত্ৰী কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ঘৰলৈ গৈছিল, ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভিডিঅ'টো ভাইৰেল হৈ পৰিছিল, যাৰ পিছত এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি হৈছিল।

  • Share this:
ছ'চিয়েল মিডিয়াত, আপুনি প্ৰায়ে বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ চাৰিওফালে বা তেওঁলোকৰ ঘৰৰ বাহিৰত অনুৰাগী বা পাপাৰাজ্জিৰ ভিৰ দেখিছে। কিন্তু শেহতীয়াকৈ, মুম্বাই আৰক্ষীয়ে বলীউডৰ দুগৰাকী অভিনেত্ৰী কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ঘৰলৈ গৈছিল, ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভিডিঅ'টো ভাইৰেল হৈ পৰিছিল, যাৰ পিছত এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি হৈছিল। দুয়োগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ ঘৰলৈ পুলিচ যোৱাৰ কাৰণ কি আছিল জানিবলৈ অনুৰাগীসকলে আগ্ৰহী হৈ পৰিছে।

যদি আপুনি এইটোও জানিব বিচাৰে যে মুম্বাই পুলিচে কিয় কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ বিষয়টো কি।




এয়া হৈছে কাৰণ
দৰাচলতে, ভাইৰেল ভায়ানীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে। য'ত তেওঁ এই তথ্য দিছিল। ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰি ভাইৰেলে লিখিছিল, "কৰীণা কাপুৰ খান আৰু অনন্যা পাণ্ডেক মুম্বাই আৰক্ষীয়ে এটা অনুষ্ঠানলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছিল। আপুনি কি ভাবিছিল?" এতিয়া আপুনি নিশ্চয় বুজি পাইছে যে মুম্বাই আৰক্ষী কিয় বেবো আৰু অনন্যাৰ ঘৰত উপস্থিত হ'লহেঁতেন।
Published by:Kokil Sarma
First published: