உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Minissha Lamba B'day: বলীউডত শীৰ্ষ তাৰকাসকলৰ সৈতে কাম কৰাৰ পিছত মিনিশা লাম্বা হঠাতে অদৃশ্য হৈ যায় ! তেওঁ এতিয়া ক'ত আছে জানক ...

    Minissha Lamba B'day: বলীউডত শীৰ্ষ তাৰকাসকলৰ সৈতে কাম কৰাৰ পিছত মিনিশা লাম্বা হঠাতে অদৃশ্য হৈ যায় ! তেওঁ এতিয়া ক'ত আছে জানক ...

    Photo- minissha_lamba/instagram

    Photo- minissha_lamba/instagram

    Minissha Lamba B'day: মিনিশা লাম্বা (Minissha Lamba) তেওঁৰ সৌন্দৰ্য আৰু অভিনয়ৰ বাবে বাতৰিত আছিল যেতিয়া তেওঁ বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। তেওঁ প্ৰশংসাও কৰিছিল, কিন্তু লাহে লাহে তেওঁ চলচ্চিত্ৰ জগতৰ পৰা আঁতৰি গৈছিল। আজি মিনিশা লাম্বাই তেওঁৰ ৩৭ তম (Minissha Lamba Birthday) জন্মদিন উদযাপন কৰিছে।

    • Share this:
    মিনিশা লাম্বা (Minissha Lamba) তেওঁৰ সৌন্দৰ্য আৰু অভিনয়ৰ বাবে বাতৰিত আছিল যেতিয়া তেওঁ বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। তেওঁ কঠোৰ প্ৰশংসাও কৰিছিল, কিন্তু লাহে লাহে তেওঁ চলচ্চিত্ৰ জগতৰ পৰা আঁতৰি গৈছিল। অৱশ্যে, মিনিশা লাম্বা ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয়। তেওঁ বিশেষকৈ ইনষ্টাগ্ৰামত নিজৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰি থাকে। আজি মিনিশা লাম্বাই তেওঁৰ ৩৭ তম (Minissha Lamba Birthday) জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। তেওঁৰ এতিয়াও বহু অনুৰাগী আছে।

    'য়হা'ৰ সৈতে আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল
    মনীষা লাম্বাই ২০০৫ চনত 'য়হা'ৰ সৈতে আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। বোলছবিখনে বক্স অফিচত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰা নাছিল। তাৰ পিছত তেওঁ 'কৰ্পোৰেট' আৰু 'ৰকি'ৰ দৰে চলচ্চিত্ৰ কৰিছিল, কিন্তু তেওঁ বাচনা এ হাচিনোৰ সৈতে পৰিচয় হৈছিল। মিনিশা লাম্বাৰ উপৰিও ছবিখনত ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু দীপিকা পাডুকনেও অভিনয় কৰিছিল। ছবিখন যশ ৰাজ বেনাৰৰ অধীনত নিৰ্মাণ কৰা হৈছিল। তেওঁ তেতিয়া 'কিডনেপ' আৰু ভেজা ফ্ৰাইকে ধৰি আৰু কেইখনমান চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছিল।

    Photo- minissha_lamba/instagram


    যেতিয়া আৰ্য বব্বৰৰ কাৰণে বিতৰ্কত লিপ্ত হৈছিল
    বিগ বছ ৮ ৰ পিছত মিনিশা লাম্বাৰ বিষয়ে আৰ্য বব্বৰে কৈছিল যে তেওঁ বিগ বছ ৮ ৰ সহ-প্ৰতিযোগী আৰু অভিনেত্ৰী মিনিশা লাম্বাৰ সৈতে সম্পৰ্কত আছে। অৱশ্যে, মিনিশা লাম্বাই ইয়াক স্পষ্টভাৱে অস্বীকাৰ কৰিছিল। আৰ্য বব্বৰেও মিনিশা লাম্বাৰ ওচৰত ক্ষমা বিচাৰিব লগা হৈছিল। অভিনেত্ৰী আৰু মডেল মিনিশা লাম্বাকো এবাৰ গোৱাৰ মাজত উৎপীড়ন কৰা হৈছিল। তেওঁ প্ৰকৃততে ফটোশ্বুটৰ বাবে গোৱাত দৃশ্যগ্ৰহণ কৰি আছিল যেতিয়া কিছুমান মানুহে তেওঁক আক্ৰমণাত্মকভাৱে স্পৰ্শ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল।

    ২০১৮ চনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ
    ছবি ত্যাগ কৰাৰ পিছত মিনিশা লাম্বাই ৰিয়ান থামৰ সৈতে বিয়াত বহিছিল। তেওঁ ২০১৩ চনত লগ পাইছিল আৰু বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল। মনীষাই ২০১৮ চনত তেওঁৰ স্বামীৰ সৈতে বিবাহ বিচ্ছেদ কৰিছিল। বিবাহ বিচ্ছেদৰ বিষয়ে তেওঁ কৈছিল যে কাৰোবাৰ বিবাহ বা সম্পৰ্কৰ সমাপ্তি তেওঁৰ জীৱনৰ শেষ নহয়। আপুনি প্ৰেম আৰু প্ৰেম বিচাৰি পোৱাৰ এক নতুন সুযোগ পায়, যাতে আপুনি আপোনাৰ অতীত পাহৰি আগবাঢ়িব পাৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: