உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • লাৰা দত্তই তেওঁৰ সহ-তাৰকাসকলৰ বহু গোপন কথা কৈ দিলে ! সাৰি নগ'ল চলমান খান-অক্ষয় কুমাৰো ...

    লাৰা দত্তই তেওঁৰ সহ-তাৰকাসকলৰ বহু গোপন কথা কৈ দিলে ! সাৰি নগ'ল চলমান খান-অক্ষয় কুমাৰো ...

    লাৰাৰ বহুতো তাৰকাৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক আছে, যাৰ বাবে তেওঁ চলমান, অক্ষয়ৰ পৰা সঞ্জয় দত্ত আৰু গোবিন্দাৰ বহুতো অভ্যাসৰ বিষয়ে জানে যিবোৰৰ বিষয়ে মানুহে এতিয়াও অজ্ঞাত। লাৰাই অলপতে সহতাৰকা সকলৰ কিছু অভ্যাসৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল (Lara Dutta reveals habits of her co-stars)।

    লাৰাৰ বহুতো তাৰকাৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক আছে, যাৰ বাবে তেওঁ চলমান, অক্ষয়ৰ পৰা সঞ্জয় দত্ত আৰু গোবিন্দাৰ বহুতো অভ্যাসৰ বিষয়ে জানে যিবোৰৰ বিষয়ে মানুহে এতিয়াও অজ্ঞাত। লাৰাই অলপতে সহতাৰকা সকলৰ কিছু অভ্যাসৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল (Lara Dutta reveals habits of her co-stars)।

    লাৰাৰ বহুতো তাৰকাৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক আছে, যাৰ বাবে তেওঁ চলমান, অক্ষয়ৰ পৰা সঞ্জয় দত্ত আৰু গোবিন্দাৰ বহুতো অভ্যাসৰ বিষয়ে জানে যিবোৰৰ বিষয়ে মানুহে এতিয়াও অজ্ঞাত। লাৰাই অলপতে সহতাৰকা সকলৰ কিছু অভ্যাসৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল (Lara Dutta reveals habits of her co-stars)।

    • Share this:
    লাৰা দত্ত (Lara Dutta) এগৰাকী বলীউড অভিনেত্ৰী যিয়ে ২০০০ চনত মিছ ইউনিভাৰ্ছৰ মুকুট পিন্ধিছিল আৰু দেশলৈ গৌৰৱ কঢ়িয়াই আনিছিল। লাৰা দত্ত বলীউডৰ এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। তেওঁ বলীউডৰ অক্ষয় কুমাৰৰ (Akshay Kumar) পৰা  চলমান খান (Salman Khan)লৈকে বহুতো চুপাৰষ্টাৰৰ সৈতে কাম কৰিছে। লাৰাৰ বহুতো তাৰকাৰ সৈতে ভাল সম্পৰ্ক আছে, যাৰ বাবে তেওঁ চলমান, অক্ষয়ৰ পৰা সঞ্জয় দত্ত আৰু গোবিন্দাৰ বহুতো অভ্যাসৰ বিষয়ে জানে যিবোৰৰ বিষয়ে মানুহে এতিয়াও অজ্ঞাত। লাৰাই অলপতে সহতাৰকা সকলৰ কিছু অভ্যাসৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল (Lara Dutta reveals habits of her co-stars)।

    দীৰ্ঘদিন ধৰি বলীউডৰ পৰা আঁতৰি থকা লাৰা দত্তই বৰ্তমান তেওঁৰ ৱেব শ্ব' 'কৌন বনেগা শিখৰৱতী' (Kaun Banegi Shikharwati)ৰ বাবে শিৰোনাম দখল কৰি আছে। এটা মনোৰঞ্জন পৰ্টেলৰ সৈতে কথা পাতি, লাৰাই তেওঁৰ সহ-তাৰকাসকলৰ কথা মুকলি কৰিছিল আৰু তাৰকাসকলৰ অভ্যাসবোৰ বৰ্ণনা কৰিছিল যিবোৰ বছৰৰ পিছতো সলনি হোৱা নাই।

    চলমান খানৰ এই অভ্যাস বৰ বেয়া
    চলমান খানৰ বিষয়ে প্ৰথম প্ৰকাশ কৰা লাৰা দত্ত আছিল। লাৰাই চলমানৰ সৈতে 'নো এণ্ট্ৰি' বোলছবিখনত কাম কৰিছে। লাৰাই কৈছিল যে তেওঁ আজিও মাজনিশা ফোন কৰে।

    লাৰাই অক্ষয়ৰ কথা এনেকৈ কয়
    চলমান খানৰ পিছত লাৰাই অক্ষয় কুমাৰৰ কথা আৰম্ভ কৰিছিল। লাৰা দত্তই অক্ষয় কুমাৰ অভিনীত 'আন্দাজ'ৰ জৰিয়তে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। দুয়োৰে মাজৰ বন্ধুত্ব যথেষ্ট ভাল। অক্ষয় কুমাৰৰ বাবে লাৰা দত্তই কৈছিল, 'তেওঁ এতিয়াও বাকীবোৰতকৈ সোনকালে সাৰ পায়।

    সঞ্জয় দত্ত বৰ লাজকুৰীয়া
    সঞ্জয় দত্তৰ সৈতে 'জিন্দা' বোলছবিখনত অভিনয় কৰা লাৰাই বলীউডৰ বাবাৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল যে  তেওঁ অতি লাজকুৰীয়া আৰু অতি ৰিজৱৰ্ড হয়। লাৰা দত্তক 'বেল বটম'ত প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰী ইন্দিৰা গান্ধীৰ চৰিত্ৰত দেখা গৈছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: