• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • মুম্বাইত হ'ব Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী KKৰ অন্তিম সংস্কাৰ, পৰিয়ালে নিশা মৃতদেহ লৈ যাব ঘৰলৈ ...

মুম্বাইত হ'ব Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী KKৰ অন্তিম সংস্কাৰ, পৰিয়ালে নিশা মৃতদেহ লৈ যাব ঘৰলৈ ...

কণ্ঠশিল্পী কেকেৰ (Singer KK) মৃতদেহ এয়াৰ ইণ্ডিয়াৰ এআই ৭৭৩ বিমানেৰে মুম্বাইলৈ লৈ যোৱা হ'ব। তথ্য অনুসৰি, বিমানখন কলকাতাৰ পৰা সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাত উৰা মাৰিব আৰু সন্ধিয়া প্ৰায় ৮.১৫ বজাত মুম্বাইত অৱতৰণ কৰিব।

কণ্ঠশিল্পী কেকেৰ (Singer KK) মৃতদেহ এয়াৰ ইণ্ডিয়াৰ এআই ৭৭৩ বিমানেৰে মুম্বাইলৈ লৈ যোৱা হ'ব। তথ্য অনুসৰি, বিমানখন কলকাতাৰ পৰা সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাত উৰা মাৰিব আৰু সন্ধিয়া প্ৰায় ৮.১৫ বজাত মুম্বাইত অৱতৰণ কৰিব।

কণ্ঠশিল্পী কেকেৰ (Singer KK) মৃতদেহ এয়াৰ ইণ্ডিয়াৰ এআই ৭৭৩ বিমানেৰে মুম্বাইলৈ লৈ যোৱা হ'ব। তথ্য অনুসৰি, বিমানখন কলকাতাৰ পৰা সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাত উৰা মাৰিব আৰু সন্ধিয়া প্ৰায় ৮.১৫ বজাত মুম্বাইত অৱতৰণ কৰিব।

  • Share this:
জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী কেকেৰ মঙলবাৰে নিশা মৃত্যু হৈছিল। তেওঁৰ মৃত্যুৰ বিষয়ে গম পোৱাৰ পিছত, তেওঁৰ পত্নীয়ে আজি ৰাতিপুৱা তেওঁৰ দুই সন্তানৰ সৈতে কলকাতাত উপস্থিত হয়। পৰিয়ালটো কলকাতা পোৱাৰ পিছত মৃতদেহটোৰ মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা হৈছিল। তথ্য অনুসৰি, গায়কজনৰ মৃতদেহ এতিয়া এছএছকেএম চিকিৎসালয়ৰ পৰা কলকাতাৰ ৰবীন্দ্ৰ সদনলৈ লৈ যোৱা হৈছে। মুখ্যমন্ত্ৰী মমতা বেনাৰ্জীয়ে ঘোষণা কৰিছে যে গায়কজনক গান ছেলুট জনোৱা হ'ব।

কণ্ঠশিল্পী কেকেৰ (Singer KK) মৃতদেহ এয়াৰ ইণ্ডিয়াৰ এআই ৭৭৩ বিমানেৰে মুম্বাইলৈ লৈ যোৱা হ'ব। তথ্য অনুসৰি, বিমানখন কলকাতাৰ পৰা সন্ধিয়া ৫.১৫ বজাত উৰা মাৰিব আৰু সন্ধিয়া প্ৰায় ৮.১৫ বজাত মুম্বাইত অৱতৰণ কৰিব।



মুক্তিধাম শ্মশানত অন্তিম সংস্কাৰ কৰা হ'ব
মুম্বাই বিমানবন্দৰৰ পৰা, পৰিয়ালটোৱে কে.কে.-ৰ মৃতদেহ ভাৰ্ছোভা অঞ্চলৰ তেওঁলোকৰ গৃহ উদ্যান প্লাজা কমপ্লেক্সলৈ লৈ যাব। তেওঁৰ অন্তিম সংস্কাৰ ঘৰৰ ওচৰৰ ভাৰছোভাৰ মুক্তিধাম শ্মশানত সম্পন্ন কৰা হ'ব। কেকেৰ অন্তিম দৰ্শনৰ বাবে বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ সমাৱেশো লাগিব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: