உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Bollywood Gossip: বিয়াৰ পিছত নাম সলনি কৰিব নেকি মোহময়ী অভিনেত্ৰী কেটৰিনাই ? কি হ'ব নতুন নাম ?

    Bollywood Gossip: বিয়াৰ পিছত নাম সলনি কৰিব নেকি মোহময়ী অভিনেত্ৰী কেটৰিনাই ? কি হ'ব নতুন নাম ?

    Entertainment News: বিকি কৌশলৰ সৈতে বিয়াৰ পিছত কেটৰিনা কাইফে নিজৰ নাম সলনি কৰিবলৈ গৈ আছে। বলীউড লাইফত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি কেটৰিনাই বিবাহৰ পিছত নিজৰ উপাধি সলনি কৰিব পাৰে।

    Entertainment News: বিকি কৌশলৰ সৈতে বিয়াৰ পিছত কেটৰিনা কাইফে নিজৰ নাম সলনি কৰিবলৈ গৈ আছে। বলীউড লাইফত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি কেটৰিনাই বিবাহৰ পিছত নিজৰ উপাধি সলনি কৰিব পাৰে।

    Entertainment News: বিকি কৌশলৰ সৈতে বিয়াৰ পিছত কেটৰিনা কাইফে নিজৰ নাম সলনি কৰিবলৈ গৈ আছে। বলীউড লাইফত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি কেটৰিনাই বিবাহৰ পিছত নিজৰ উপাধি সলনি কৰিব পাৰে।

    • Share this:
    Entertainment News: কেটৰিনা কাইফে (Kaitrina Kaif) আজিকালি ভাল দিন অতিবাহিত কৰিছে। প্ৰথমতে, তেওঁ বলীউড অভিনেতা বিকি কৌশল (Vicky Kaushal)ৰ সৈতে বিবাহপাশত আবদ্ধ হ'বলৈ গৈ আছে আৰু দ্বিতীয়তে, তেওঁৰ শেহতীয়াকৈ মুক্তি পোৱা 'সূৰ্যবংশী' (Sooryavanshi)য়ে বক্স অফিচত এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি কৰিছে। সেই ক্ষেত্ৰত কেটৰিনা অত্যন্ত সুখী। যদিও এতিয়ালৈকে কেটৰিনা আৰু বিকিৰ পৰা বিয়াখনৰ বিষয়ে কোনো আনুষ্ঠানিক ঘোষণা কৰা হোৱা নাই, বি টাউনত বিবাহৰ আলোচনা যথেষ্ট তীব্ৰ।

    এতিয়া খবৰ আহিছে যে বিকি কৌশলৰ সৈতে বিয়াৰ পিছত কেটৰিনা কাইফে নিজৰ নাম সলনি কৰিবলৈ গৈ আছে। বলীউড লাইফত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি কেটৰিনাই বিবাহৰ পিছত নিজৰ উপাধি সলনি কৰিব পাৰে। যদি এনে হয়, কেটৰিনা কাইফৰ শেষত উপাধি সংযোজন হ'ব অৰ্থাৎ অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ কৌশল বুলি জনা যাব। অৱশ্যে বিয়াৰ পিছত নিজৰ উপাধি সলনি কৰা কেটৰিনা প্ৰথম অভিনেত্ৰী নহ'ব।

    প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা, কৰীণা কাপুৰ আৰু সোনম কাপুৰৰ দৰে বিখ্যাত অভিনেত্ৰীসকলেও বিবাহৰ পিছত তেওঁলোকৰ উপাধি সলনি কৰিছিল। বাতৰি অনুসৰি, যদি কেটৰিনাই তেওঁৰ নাম সলনি কৰে, 'টাইগাৰ ৩' বোলছবিখনৰ দলটোৱে তেওঁৰ নতুন নাম 'কেটৰিনা কাইফ কৌশল'ক ছবিখনৰ ক্ৰেডিট চৰিত্ৰত ৰাখিব পাৰে যদি কেটৰিনাই এনে কৰিব বিচাৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: