• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • বিকিক লগ কৰিবলৈ ইন্দোৰলৈ ৰাওনা Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী কেটৰিনা ! বিমানবন্দৰত কেটৰ ষ্টাইলিছ লুক চাওক ...

বিকিক লগ কৰিবলৈ ইন্দোৰলৈ ৰাওনা Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী কেটৰিনা ! বিমানবন্দৰত কেটৰ ষ্টাইলিছ লুক চাওক ...

Photo- Instagram@viralbhayani

Photo- Instagram@viralbhayani

কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিবাহৰ পিছত তেওঁলোকৰ পেছাদাৰী প্ৰতিশ্ৰুতি সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত। সম্প্ৰতি কেটৰিনা কাইফ ইন্দোৰলৈ ৰাওনা হৈছে য'ত বিকি কৌশল বৰ্তমান চাৰা আলী খানৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণত ব্যস্ত হৈ আছে।

  • Share this:
কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিবাহৰ পিছত তেওঁলোকৰ পেছাদাৰী প্ৰতিশ্ৰুতি সম্পূৰ্ণ কৰাত ব্যস্ত। দুয়োৰে ডিচেম্বৰত ৰাজস্থানৰ চৱাই মাধোপুৰত ৰাজকীয় বিবাহ (Katrina Vicky Wedding) হৈছিল আৰু তাৰ পিছত তেওঁলোক হানিমুনৰ  বাবে মালদ্বীপলৈ ৰাওনা হৈছিল আৰু এতিয়া তেওঁলোকৰ আহিবলগীয়া প্ৰকল্পসমূহ সম্পূৰ্ণ কৰি আছে। বিকি কৌশল আজিকালি তেওঁৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে ইন্দোৰত আছে। ইফালে কেটৰিনা কাইফকো তেওঁৰ বিবাহৰ পিছত প্ৰথমবাৰৰ বাবে ৰাজহুৱাভাৱে দেখা গৈছিল।




তেওঁক মুম্বাই বিমানবন্দৰত দেখা গৈছিল। কোৱা হয় যে কেটৰিনা কাইফ ইন্দোৰলৈ ৰাওনা হৈছে য'ত বিকি কৌশল বৰ্তমান চাৰা আলী খানৰ সৈতে তেওঁৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণত ব্যস্ত হৈ আছে। কেটৰিনাই এই সময়ত এটা ক'লা হুডি পিন্ধি আছিল। য'ত তেওঁক যথেষ্ট ষ্টাইলিছ দেখা গৈছিল। এই সময়ছোৱাত তেওঁক ক'ৰোনা প্ৰটোকল অনুসৰণ কৰা দেখা গৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: