• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • আজি নিশাই নতুন গৃহলৈ যাব বিকি আৰু কেটৰিনা ! হৈ পৰিব অনুষ্কা-বিৰাটৰ চুবুৰীয়া ...

আজি নিশাই নতুন গৃহলৈ যাব বিকি আৰু কেটৰিনা ! হৈ পৰিব অনুষ্কা-বিৰাটৰ চুবুৰীয়া ...

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু অভিনেতা বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিয়া হোৱাৰ পিছত মুম্বাইলৈ উভতি আহিছে।

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু অভিনেতা বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিয়া হোৱাৰ পিছত মুম্বাইলৈ উভতি আহিছে।

বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু অভিনেতা বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিয়া হোৱাৰ পিছত মুম্বাইলৈ উভতি আহিছে।

  • Share this:
বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কেটৰিনা কাইফ (Katrina Kaif) আৰু অভিনেতা বিকি কৌশল (Vicky Kaushal) বিয়া হোৱাৰ পিছত মুম্বাইলৈ উভতি আহিছে। দুয়োজনে ৯ ডিচেম্বৰত ৰাজস্থানৰ চৱাই মাধোপুৰৰ ছিক্স চেঞ্চ ফৰ্ট হোটেলত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়৷ বিকি আৰু কেটৰিনাৰ ৰাজকীয় বিবাহত চলচ্চিত্ৰ জগতৰ বহুতো মহান তাৰকা উপস্থিত আছিল৷ আজি ৰাতিপুৱাই কেটৰিনাক বিকিৰ সৈতে জয়পুৰৰ পৰা মুম্বাইলৈ যোৱা দেখা গৈছিল। দুয়োজনে হেলিকপ্টাৰেৰে জয়পুৰৰ পৰা মুম্বাইলৈ ৰাওনা হৈছিল।

এতিয়া খবৰ আহি আছে যে বিকি আৰু কেটৰিনা দুয়ো আজি ৰাতি পলমকৈ তেওঁলোকৰ নতুন এচিয়ানালৈ স্থানান্তৰিত হ'ব। টাইমছ অফ ইণ্ডিয়াত প্ৰকাশিত এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, বিকি আৰু কেটৰিনা আজি পলমকৈ নতুন ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ সাজু হৈছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, তেওঁলোকৰ নতুন ঘৰৰ কাম সম্পূৰ্ণ হৈছে। যোৱা নিশালৈকে তেওঁলোকৰ নতুন ঘৰত কাম চলি আছিল। বাতৰি অনুসৰি, বিকি আৰু কেটৰিনা ঘৰত প্ৰৱেশ কৰাৰ লগে লগে, তেওঁ বলীউডৰ দম্পতি অনুষ্কা শৰ্মা আৰু বিৰাট কোহলীৰ চুবুৰীয়াও হ'ব।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: