உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা কাৰ্তিক আৰিয়ানে কাৰ সৈতে খেলি আছে লুকা-ভাকু ? অভিনেতাজনে কি উত্তৰ দিলে শুনক ...

    Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা কাৰ্তিক আৰিয়ানে কাৰ সৈতে খেলি আছে লুকা-ভাকু ? অভিনেতাজনে কি উত্তৰ দিলে শুনক ...

    কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan) বলীউডৰ এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা যাৰ সকলো ধৰণৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে। কাৰ্তিকে অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁৰ সুন্দৰ অভিনয়েৰে বলীউডত ভাল চাপ ৰাখিবলৈ সক্ষম হৈছে।

    কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan) বলীউডৰ এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা যাৰ সকলো ধৰণৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে। কাৰ্তিকে অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁৰ সুন্দৰ অভিনয়েৰে বলীউডত ভাল চাপ ৰাখিবলৈ সক্ষম হৈছে।

    কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan) বলীউডৰ এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা যাৰ সকলো ধৰণৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে। কাৰ্তিকে অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁৰ সুন্দৰ অভিনয়েৰে বলীউডত ভাল চাপ ৰাখিবলৈ সক্ষম হৈছে।

    • Share this:
    কাৰ্তিক আৰিয়ান (Kartik Aaryan) বলীউডৰ এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা যাৰ সকলো ধৰণৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰাৰ অভিজ্ঞতা আছে। কাৰ্তিকে অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁৰ সুন্দৰ অভিনয়েৰে বলীউডত ভাল চাপ ৰাখিবলৈ সক্ষম হৈছে। তেওঁৰ অনুৰাগীৰ তালিকাও যথেষ্ট দীঘল। ইফালে, কাৰ্তিক বুধবাৰে News18IndiaChaupalৰ অংশ হৈ পৰে য'ত তেওঁ প্ৰতিটো প্ৰশ্নৰ মুকলি উত্তৰ দিয়ে।

    ইফালে, যেতিয়া কাৰ্তিকক সুধিলে যে আজিকালি তেওঁ লুকাই লুকাই কাৰ সৈতে লুকাভাকু খেলি আছে, তেওঁ ক'লে, 'লুকা লুকাইকাৰো সৈতে দৌৰি থকা নাই। লুকা চুপি মই একমাত্ৰ এখন চিনেমা কৰিছিলো, ইয়াৰ বাহিৰে ইয়াত কোনো লুকাচুপি নাই। মই কাম কৰিবলৈ সময় নাপাওঁ, মই দিন-ৰাতি শ্বুটিং কৰি আছো, মই বিয়াৰ কথাও ভবা নাই।' তেওঁক সোধা হৈছিল যে কৃতি সেনন, ভূমি পেডনেকাৰ আৰু চাঙ্কি পাণ্ডেৰ জীয়ৰী অনন্যা পাণ্ডেৰ সৈতে কাম কৰাৰ পিছত আপুনি কাৰ সৈতে কাম কৰাৰ সুযোগ পাব লাগে?

    আপুনি কোন গৰাকী অভিনেত্ৰীৰ সৈতে কাম কৰিবলৈ ভাল পায়?
    এই প্ৰশ্নৰ উত্তৰ দি কাৰ্তিকে কয়, 'মই সকলোৰে সৈতে কাম কৰি ভাল পাওঁ। মই কৃতিৰ সৈতে পুনৰ 'শ্বাহজাদা'ত কাম কৰি আছো। মই এতিয়ালৈকে যিমান সহ-তাৰকাৰ সৈতে কাম কৰিছো সকলোৰে সৈতে কাম কৰি ভাল পাইছো। মই ক'ব নোৱাৰো যে কাৰ সৈতে একেলগে কাম কৰাটো ভাল। মই বিচাৰো যে এই সকলোৰে সৈতে মই পুনৰ কাম কৰাৰ সুযোগ পাও।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: