• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কাৰ্তিক আৰিয়ান জন্মদিন উপলক্ষে সিদ্ধি বিনায়কত উপস্থিত হয়, বাপ্পাৰ উপাসনা কৰে আৰু সফল বছৰৰ বাবে ধন্যবাদ জনায় ...

কাৰ্তিক আৰিয়ান জন্মদিন উপলক্ষে সিদ্ধি বিনায়কত উপস্থিত হয়, বাপ্পাৰ উপাসনা কৰে আৰু সফল বছৰৰ বাবে ধন্যবাদ জনায় ...

আজি কাৰ্তিকৰ বয়স ৩২ বছৰ হ'ল। তেওঁ তেওঁৰ পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এই বিশেষ দিনটো উদযাপন কৰি আছে। শেহতীয়াকৈ, তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা দুখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে।

আজি কাৰ্তিকৰ বয়স ৩২ বছৰ হ'ল। তেওঁ তেওঁৰ পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এই বিশেষ দিনটো উদযাপন কৰি আছে। শেহতীয়াকৈ, তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা দুখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে।

আজি কাৰ্তিকৰ বয়স ৩২ বছৰ হ'ল। তেওঁ তেওঁৰ পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এই বিশেষ দিনটো উদযাপন কৰি আছে। শেহতীয়াকৈ, তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা দুখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে।

  • Share this:
কাৰ্তিক আৰিয়ানৰ ২০২২ বৰ্ষটো খুব ভাল আছিল। এই বছৰ, তেওঁ 'ভুল ভুলেয়া ২'ৰ দৰে ব্লকবাষ্টাৰ ছবি দি বলীউডত নিজৰ চাপ ৰাখিছে। কাৰ্তিক, যি এসময়ত চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগত বহিৰাগত আছিল, আজি বলীউডৰ শীৰ্ষ তাৰকাসকলৰ ভিতৰত গণ্য কৰা হয়। তেওঁ আজি বলীউডৰ অন্যতম ডাঙৰ চুপাৰষ্টাৰ।

কাৰ্তিক আৰিয়ানে তেওঁৰ জন্মদিনৰ আগতে IFFI ২০২২ ৰ উদ্বোধনী অনুষ্ঠানত এটা ক্ল'জিং এক্টৰ সৈতে এক সুন্দৰ প্ৰদৰ্শন কৰিছিল আৰু সকলোকে মোহাচ্ছন্ন কৰিছিল। আজি কাৰ্তিকৰ বয়স ৩২ বছৰ হ'ল। তেওঁ তেওঁৰ পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে এই বিশেষ দিনটো উদযাপন কৰি আছে। শেহতীয়াকৈ, তেওঁ তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা দুখন ফটোও শ্বেয়াৰ কৰিছে, এই ছবিবোৰত তেওঁৰ মাক-দেউতাক আৰু পোহনীয়া কুকুৰ দেখা গৈছে। এই ছবিবোৰত জন্মদিনৰ কেকো দেখা গৈছে। পৰিয়ালত, তেওঁক মৰমেৰে কোকি বুলি মাতে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি