• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • কৰীণা কাপুৰে প্ৰকাশ কৰিলে ,'অক্ষয় কুমাৰে চেইফ আলী খানক মোৰ বিৰুদ্ধে উচতাইছিল'

কৰীণা কাপুৰে প্ৰকাশ কৰিলে ,'অক্ষয় কুমাৰে চেইফ আলী খানক মোৰ বিৰুদ্ধে উচতাইছিল'

Photo-Yash Raj Films Poster

Photo-Yash Raj Films Poster

কৰীণা কাপুৰ (Kareena Kapoor) আৰু চেইফ আলী খানে  (Saif Ali Khan) একেলগে 'তাশান' (Tashan) বোলছবিখন কৰিছিল। ২০০৮ চনত, পাটৌডিৰ বেবো আৰু নৱাবে এই চলচ্চিত্ৰখনৰ ছেটত তেওঁলোকৰ প্ৰেমৰ পাতনি মেলিছিল।

  • Share this:
কৰীণা কাপুৰ (Kareena Kapoor) আৰু চেইফ আলী খানে  (Saif Ali Khan) একেলগে 'তাশান' (Tashan) বোলছবিখন কৰিছিল। ২০০৮ চনত, পাটৌডিৰ বেবো আৰু নৱাবে এই চলচ্চিত্ৰখনৰ ছেটত তেওঁলোকৰ প্ৰেমৰ পাতনি মেলিছিল। তাশান'ত চেইফ-কৰীণাৰ সৈতে অক্ষয় কুমাৰেও অভিনয় কৰিছিল। কৰীণাৰ প্ৰতি চৈফৰ প্ৰৱণতা দেখি অক্ষয়ে তেওঁক এনে নকৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিছিল, তেওঁ এক বিপদজনক পৰিয়ালৰ। অৱশ্যে, ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত চৈফে প্ৰস্তাৱ দিছিল আৰু অৱশেষত ২০১২ চনত দুয়ো বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

কৰীণা কাপুৰ খানে প্ৰকাশ কৰিছে

কৰীণা কাপুৰ খানে অক্ষয় কুমাৰৰ পত্নী টুইঙ্কল খান্নাৰ সৈতে এক বাৰ্তালাপত এই ধেমেলীয়া কথা প্ৰকাশ কৰিছিল। বলীউডৰ অভিনেত্ৰী টুইঙ্কল এতিয়া এগৰাকী লেখিকা হৈ পৰিছে, কৰীণা কাপুৰ খানৰ সৈতে তেওঁৰ প্লেটফৰ্ম টুইক ইণ্ডিয়াত (Tweak India) কথা পাতি আছিল, যাৰ সময়ত কৰীণাই টুইঙ্কলক কৈছিল যে তাশান চলচ্চিত্ৰখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত অক্ষয়ে উপলব্ধি কৰিছিল যে চৈফে তেওঁৰ কাষ চাপিবলৈ চেষ্টা কৰি আছিল, সেয়েহে তেওঁ সতৰ্ক কৰি দিছিল।

অক্ষয় কুমাৰে চেইফ আলী খানক পৰামৰ্শ দিছিল

কৰীণা কাপুৰে কৈছিল যে এদিন অক্ষয়ে চেইফক কোণলৈ লৈ গৈছিল আৰু কৈছিল শুনা, যত্ন লওক কাৰণ বিপদজনক ছোৱালী । এইটো এটা বিপদজনক পৰিয়াল আৰু মই তেওঁলোকক জানো, সেয়েহে চাই থাকক।" কৰীণাই কৈছে যে তেওঁলোকে ক'বলৈ চেষ্টা কৰি আছিল যে আপুনি আপোনাৰ হাত ভুল ঠাইত ৰাখিছে। এই সন্দৰ্ভত চৈফে কৈছিল যে নহয়, মই জানো, মই ইয়াক চম্ভালিম।"

Published by:Kokil Sarma
First published: