• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ছবিখনত দেখা এই শিশুটোৱে বলীউডত আজি ৰাজ কৰিছে, তাৰকাসকলো তেওঁৰ সৈতে একেলগে কাম কৰিবলৈ আকাংক্ষিত ! কোন বাৰু তেওঁ চিনাক্ত কৰক ?

ছবিখনত দেখা এই শিশুটোৱে বলীউডত আজি ৰাজ কৰিছে, তাৰকাসকলো তেওঁৰ সৈতে একেলগে কাম কৰিবলৈ আকাংক্ষিত ! কোন বাৰু তেওঁ চিনাক্ত কৰক ?

ছ'চিয়েল মিডিয়াত বৰ্তমান এনে এজন বলীউড চেলিব্ৰেটীৰ ফটো আছে, যি আজি বি-টাউনত শাসন কৰে। তেওঁৰ শৈশৱৰ ছবি দেখি, তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো এক প্ৰত্যাহ্বানৰ দৰে।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত বৰ্তমান এনে এজন বলীউড চেলিব্ৰেটীৰ ফটো আছে, যি আজি বি-টাউনত শাসন কৰে। তেওঁৰ শৈশৱৰ ছবি দেখি, তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো এক প্ৰত্যাহ্বানৰ দৰে।

ছ'চিয়েল মিডিয়াত বৰ্তমান এনে এজন বলীউড চেলিব্ৰেটীৰ ফটো আছে, যি আজি বি-টাউনত শাসন কৰে। তেওঁৰ শৈশৱৰ ছবি দেখি, তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো এক প্ৰত্যাহ্বানৰ দৰে।

  • Share this:
ছ'চিয়েল মিডিয়াত বৰ্তমান এনে এজন বলীউড চেলিব্ৰেটীৰ ফটো আছে, যি আজি বি-টাউনত শাসন কৰে। তেওঁৰ শৈশৱৰ ছবি দেখি, তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো এক প্ৰত্যাহ্বানৰ দৰে। আজি, সমগ্ৰ বলীউডে ফটোখনত দেখা এই শিশুটোৰ সৈতে কাম কৰিব বিচাৰে। আলিয়া ভট্টৰ পৰা অৰ্জুন কাপুৰলৈকে, সকলো তাৰকা তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰত কাম কৰিবলৈ ব্যাকুল হৈ পৰিছে।

এতিয়া আপুনি হয়তো চিনাক্ত কৰিছে যে এইটো কোন। যদি নহয়, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে ফটোখনত দেখা শিশুটো আন কোনো নহয় কিন্তু বলীউডৰ প্ৰখ্যাত চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কৰণ জোহৰ। ছবিখন ভাইৰেল হৈ থকাত কাক হাঁহি থকা দেখা গৈছে। হয়, ছ'চিয়েল মিডিয়াত এই ছবিখন কৰণ জোহৰৰ, য'ত তেওঁক অতি মৰমলগা দেখাইছে।

সকলোৱে জানে যে কৰণ জোহৰ যোৱা কেইবাবছৰধৰি বলীউডত সক্ৰিয় হৈ আছে। আজি, তেওঁৰ নাম সমগ্ৰ বলীউডত বাজে। তেওঁৰ কেইখনমান উজ্জ্বল চলচ্চিত্ৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, 'কুছ কুছ হোতা হে', 'এ দিল হে মুস্কিল', 'কভি খুশী কভি গম' আৰু 'ষ্টুডেণ্ট অফ দা ইয়েৰ' অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে। আজিকালি, কৰণে তেওঁৰ চেলিব্ৰিটি চেট শ্ব' 'কফি উইথ কৰণ চিজন 7' সম্পৰ্কে আলোচনাত আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: