உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Happy Birthday Kangana: জন্মদিনত মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ দুৱাৰত ভগ্নী ৰংগোলীৰ সৈতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কংগনা ৰাণাৱট !

    Happy Birthday Kangana: জন্মদিনত মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ দুৱাৰত ভগ্নী ৰংগোলীৰ সৈতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী কংগনা ৰাণাৱট !

    কংগনা ৰাণাৱটে (Kangana Ranaut) আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। এই বিশেষ দিনটোত, কংগনাই তেওঁৰ ভগ্নী ৰংগোলী চান্দেলৰ (Rangoli Chandel) সৈতে আশীৰ্বাদ বিচাৰি মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ (Vaishno Devi) দুৱাৰত উপস্থিত হৈছে।

    কংগনা ৰাণাৱটে (Kangana Ranaut) আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। এই বিশেষ দিনটোত, কংগনাই তেওঁৰ ভগ্নী ৰংগোলী চান্দেলৰ (Rangoli Chandel) সৈতে আশীৰ্বাদ বিচাৰি মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ (Vaishno Devi) দুৱাৰত উপস্থিত হৈছে।

    কংগনা ৰাণাৱটে (Kangana Ranaut) আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। এই বিশেষ দিনটোত, কংগনাই তেওঁৰ ভগ্নী ৰংগোলী চান্দেলৰ (Rangoli Chandel) সৈতে আশীৰ্বাদ বিচাৰি মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ (Vaishno Devi) দুৱাৰত উপস্থিত হৈছে।

    • Share this:
    কংগনা ৰাণাৱটে (Kangana Ranaut) আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। এই বিশেষ দিনটোত, কংগনাই তেওঁৰ ভগ্নী ৰংগোলী চান্দেলৰ (Rangoli Chandel) সৈতে আশীৰ্বাদ বিচাৰি মাতা বৈষ্ণো দেৱীৰ (Vaishno Devi) দুৱাৰত উপস্থিত হৈছে। ১৯৮৭ চনৰ ২৩ মাৰ্চত হিমাচল প্ৰদেশত জন্মগ্ৰহণ কৰা কংগনা তেওঁৰ সামৰ্থ্যৰ বলত হিন্দী চলচ্চিত্ৰৰ এগৰাকী শক্তিশালী অভিনেত্ৰী হৈ পৰিছে। তেওঁৰ জন্মদিন উপলক্ষে, তেওঁ তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ অপৰিসীম মৰম আৰু আশীৰ্বাদৰ বাবে ধন্যবাদ জ্ঞাপন কৰিছে।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত সক্ৰিয় হৈ থকা কংগনা ৰাণাৱটে তেওঁৰ জন্মদিন উপলক্ষে তিনিখনফটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছে। কংগনাক নীলা এম্ব্ৰইডাৰী কৰা কুৰ্তা আৰু ৰঙা প্ৰিণ্টেড পাটিয়ালা চালৱাৰৰ সৈতে মূৰত হালধীয়া স্কার্ফৰ সৈতে অত্যন্ত মৰমলগা দেখাইছে। এটা চেলফিত, তেওঁৰ ভগ্নী ৰংগোলীক দেখা গৈছে। তেওঁৰ ফটোৰ সৈতে অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে শিৰোনামটোত লিখিছিল, "আজি মোৰ জন্মদিন উপলক্ষে, মই শ্ৰী বৈষ্ণোদেৱীজীক চাবলৈ আহিছো। তেওঁৰ আৰু মোৰ পিতৃ-মাতৃৰ আশীৰ্বাদ এই বছৰটোত থাকিব। মৰম আৰু আশীৰ্বাদৰ বাবে সকলো লোকক ধন্যবাদ।"



    কংগনাৰ অনুৰাগী আৰু চেলিব্ৰেটীসকলে তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে
    কংগনাৰ এই পোষ্টত অনুৰাগীসকলে বলীউডৰ ৰাণীগৰাকীক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাই থকাৰ সময়তে অভিনেত্ৰী দিব্যা দত্ত আৰু চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা অজয় ধামাইও অভিনেত্ৰীগৰাকীক তেওঁৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে। ইয়াৰ লগতে, কংগনাৰ ভগ্নী ৰংগোলীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টা পোষ্টত বৈষ্ণো দেৱীৰ ফটো আৰু ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে। ভিডিঅ'টোত, বগা ৰঙৰ পোছাক পিন্ধি হেলিকপ্টাৰত বহি থকা কংগনাক ওপৰৰ পৰা বৈষ্ণো দেৱী মন্দিৰৰ দৃশ্য গ্ৰহণ কৰি অতি সুখী দেখা গৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: