உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Actress কংগনা ৰাণাৱটে দীপিকা পাডুকনৰ Gehraiyaanক বকৱাছ অভিহিত কৰি কয় 'আৱৰ্জনা বিক্ৰী নকৰিব' ...

    Actress কংগনা ৰাণাৱটে দীপিকা পাডুকনৰ Gehraiyaanক বকৱাছ অভিহিত কৰি কয় 'আৱৰ্জনা বিক্ৰী নকৰিব' ...

    Gehraiyaanৰ বিষয়ে কথা পাতি কংগনা ৰাণাৱটে লিখিছে, "মই এই ধৰণৰ ৰোমাঞ্চ বুজি পাওঁ। এতিয়া সেইটো সহস্ৰাব্দ বা নতুন শ্ৰেণী বা আধুনিক হোৱাৰ নামত পৰিৱেশন কৰা হৈছে, অনুগ্ৰহ কৰি এনে নকৰিব। বেয়া চিনেমা বেয়া।"

    Gehraiyaanৰ বিষয়ে কথা পাতি কংগনা ৰাণাৱটে লিখিছে, "মই এই ধৰণৰ ৰোমাঞ্চ বুজি পাওঁ। এতিয়া সেইটো সহস্ৰাব্দ বা নতুন শ্ৰেণী বা আধুনিক হোৱাৰ নামত পৰিৱেশন কৰা হৈছে, অনুগ্ৰহ কৰি এনে নকৰিব। বেয়া চিনেমা বেয়া।"

    Gehraiyaanৰ বিষয়ে কথা পাতি কংগনা ৰাণাৱটে লিখিছে, "মই এই ধৰণৰ ৰোমাঞ্চ বুজি পাওঁ। এতিয়া সেইটো সহস্ৰাব্দ বা নতুন শ্ৰেণী বা আধুনিক হোৱাৰ নামত পৰিৱেশন কৰা হৈছে, অনুগ্ৰহ কৰি এনে নকৰিব। বেয়া চিনেমা বেয়া।"

    • Share this:
    দীপিকা পাডুকনৰ (Deepika Padukone) শেহতীয়া ছবি 'Gehraiyaan' মুক্তি পাইছে। চলচ্চিত্ৰখনে দৰ্শক আৰু সমালোচকসকলৰ পৰা মিশ্ৰিত সঁহাৰি লাভ কৰিছে। এতিয়া কংগনা ৰাণাৱটেও (Kangana Ranaut) ছবিখনৰ বিষয়ে পৰ্যালোচনা দিছে আৰু হয়তো এই পৰ্যালোচনাটো দীপিকা পাডুকন, নিৰ্মাতা আৰু অন্যান্য তাৰকাসকলে পছন্দ নকৰিব। কংগনা ৰাণাৱটে মালা সিনহা আৰু মনোজ কুমাৰৰ 'হিমালয় কি গড মে মে'ৰ জনপ্ৰিয় গান 'চান্দ চি মেহবুবা হো মেৰী' শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু লগতে এই কথা কৈছে।

    কংগনাই Gehraiyaanক বকৱাছ বুলি কয়
    Gehraiyaanৰ বিষয়ে কথা পাতি কংগনা ৰাণাৱটে লিখিছে, "মই এই ধৰণৰ ৰোমাঞ্চ বুজি পাওঁ। এতিয়া সেইটো সহস্ৰাব্দ বা নতুন শ্ৰেণী বা আধুনিক হোৱাৰ নামত পৰিৱেশন কৰা হৈছে, অনুগ্ৰহ কৰি এনে নকৰিব। বেয়া চিনেমা বেয়া। আপুনি যিমানেই অংগ প্ৰদৰ্শন নকৰক বা পৰ্ণগ্ৰাফী প্ৰদৰ্শন কৰক, চলচ্চিত্ৰখন ইয়াৰ নামত সংৰক্ষণ কৰিব নোৱাৰি। চলচ্চিত্ৰৰ নামত আৱৰ্জনা বিক্ৰী নকৰিব, অনুগ্ৰহ কৰি আৰু সত্যটো হ'ল যে ইয়াত গভীৰ একো নাই," তেওঁ কয়।



    কংগনাৰ অনুষ্ঠান মুকলি কৰা হ'ব
    আপোনাক কওঁ যে এই মাহৰ পৰা কংগনা ৰাণাৱটৰ নতুন ৰিয়েলিটি শ্ব' 'লক আপ' আৰম্ভ হ'বলৈ গৈ আছে। অনুষ্ঠানটোৰ শুভাৰম্ভ অনুষ্ঠানটোও অনুষ্ঠিত হৈছে। অনুষ্ঠানটোৰ শুভাৰম্ভ অনুষ্ঠানত, কংগনাই দীপিকা পাডুকনৰ নাম লৈ এগৰাকী সাংবাদিককো গালি পাৰিছিল। তেওঁ কংগনাক দীপিকা পাডুকনৰ বিষয়ে সুধিছিল যে 'এগৰাকী প্ৰভাৱশালী ব্যক্তিয়ে দীপিকাৰ চুটি কাপোৰৰ বিষয়ে মন্তব্য কৰিছিল, তেওঁ এই বিষয়ে কি ক'ব বিচাৰে?' এই সন্দৰ্ভত কংগনাই সাংবাদিকজনক ভৰ্ৎসনা কৰিছিল আৰু কৈছিল যে দীপিকাই নিজকে ৰক্ষা কৰিব পাৰে। তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰৰ প্ৰচাৰ নকৰিব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: