• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী জেকলিনৰ বুদ্ধি দেখি আচৰিত অক্ষয় কুমাৰো ! অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চলন্ত হেলিকপ্টাৰত এনেদৰে চুলি কৰিলে Curl, চাওক Video ...

Bollywoodৰ মোহময়ী অভিনেত্ৰী জেকলিনৰ বুদ্ধি দেখি আচৰিত অক্ষয় কুমাৰো ! অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চলন্ত হেলিকপ্টাৰত এনেদৰে চুলি কৰিলে Curl, চাওক Video ...

Photo-akshaykumar/instagram

Photo-akshaykumar/instagram

অক্ষয় কুমাৰে প্ৰকৃততে জেকলিন ফাৰ্ণাণ্ডেজৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত বৰ্ণনা কৰা হৈছে যে কেনেকৈ হেলিকপ্টাৰত চুলি পাক খাই আছে। অক্ষয় কুমাৰে শ্বেয়াৰ কৰা ভিডিঅ'টোত জেকলিনে হেলিকপ্টাৰৰ সৰু খিৰিকীত চুলি ৰখা দেখা গৈছে আৰু তীব্ৰ বতাহৰ বাবে চুলিখিনি ভাজ হৈ পৰে।

  • Share this:
সূৰ্যবংশী (Sooryavanshi) চুপাৰ হিট হোৱাৰ পিছত অক্ষয় কুমাৰ (Akshay Kumar) এতিয়া তেওঁৰ পৰৱৰ্তী চলচ্চিত্ৰৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে সাজু হৈছে। অক্ষয় কুমাৰে এতিয়া জেকলিন ফাৰ্ণাণ্ডেজ (Jacqueline Fernandez) আৰু নুছৰত ভাৰুচা (Nusrat Bharucha)ৰ সৈতে 'ৰামসেতু'ৰ পৰৱৰ্তী সূচীৰ দৃশ্যগ্ৰহণ কৰিব। কিন্তু এই সূচীৰ বাবে, অক্ষয়ে তেওঁৰ নায়িকা জেকলিনৰ হেয়াৰষ্টাইল-হেক দেখি আচৰিত হৈছে। খিলাৰী কুমাৰ, জেকলিনৰ ষ্টাইলে ইমান প্ৰভাৱ পেলাইছিল যে তেওঁ অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এটা ভিডিঅ' তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। অক্ষয় কুমাৰে তেওঁৰ দলৰ সৈতে 'ৰামসেতু' দমনত চলচ্চিত্ৰত দৃশ্যগ্ৰহণ কৰিব। আগতে শ্ৰীলংকাত শ্বুটিং কৰাৰ কথা আছিল কিন্তু কোভিডৰ কঠোৰ নিয়মৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি পৰিকল্পনাটো বাতিল কৰা হৈছে। অক্ষয় কুমাৰে এটা ধেমেলীয়া ভিডিঅ' বনাইছিল যিটো তেওঁ দমন ভ্ৰমণৰ সময়ত ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল।

অক্ষয় কুমাৰে প্ৰকৃততে জেকলিন ফাৰ্ণাণ্ডেজৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত বৰ্ণনা কৰা হৈছে যে কেনেকৈ হেলিকপ্টাৰত চুলি পাক খাই আছে। অক্ষয় কুমাৰে শ্বেয়াৰ কৰা ভিডিঅ'টোত জেকলিনে হেলিকপ্টাৰৰ সৰু খিৰিকীত চুলি ৰখা দেখা গৈছে আৰু তীব্ৰ বতাহৰ বাবে চুলিখিনি ধুনীয়া হৈ পৰে। এনে কৰাৰ দ্বাৰা, তেওঁৰ দুয়োফালে চুলি পাক খাইছে।

অক্ষয় কুমাৰে জেকলিনৰ প্ৰতিভা দেখি আচৰিত হোৱা দেখা গৈছে। অক্ষয় কুমাৰে ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰি শিৰোনামত লিখিছে, 'মহিলাসকল, জেকলিনৰ সৌজন্যত, হেলিকপ্টাৰত আপোনাৰ চুলি পাক খোৱাৰ এটা উপায় আছে।' তেওঁ এটা ডাঙৰ হাঁহিৰ ইমোজিও শ্বেয়াৰ কৰিছে। অক্ষয় কুমাৰৰ ছবি ৰামসেতু কোৰোনাৰ কাৰণে সময়মতে নিৰ্মাণ কৰিব পৰা নগ'ল কিন্তু এতিয়া ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ এই বছৰৰ শেষৰ ফালে শেষ হ'ব পাৰে।








View this post on Instagram






A post shared by Akshay Kumar (@akshaykumar)



Published by:Kokil Sarma
First published: