உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • চেইফৰ জ্যেষ্ঠ পুত্ৰ ইব্ৰাহিম আলী খানৰ সৈতে একেলগে একেখন গাড়ীত পলক তিৱাৰী ! কেমেৰা দেখিয়েই মুখ ঢকাত ব্য়স্ত হ'ল পলক ...

    চেইফৰ জ্যেষ্ঠ পুত্ৰ ইব্ৰাহিম আলী খানৰ সৈতে একেলগে একেখন গাড়ীত পলক তিৱাৰী ! কেমেৰা দেখিয়েই মুখ ঢকাত ব্য়স্ত হ'ল পলক ...

    photo-video grab

    photo-video grab

    শ্বেতা তিৱাৰী (Shweta Tiwari)ৰ কন্যা পলক তিৱাৰীক (Palak Tiwari) মুম্বাইৰ এখন ৰেষ্টুৰেণ্টৰ বাহিৰত চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan)ৰ জ্যেষ্ঠ পুত্ৰ ইব্ৰাহিম আলী খান (Ibrahim Ali Khan)ৰ সৈতে একেখন গাড়ীত দেখা পোৱা গৈছে।

    • Share this:
    শ্বেতা তিৱাৰী (Shweta Tiwari)ৰ কন্যা পলক তিৱাৰী (Palak Tiwari), যি 'কসৌটি জিন্দেগী কে'ৰ (Kasautii Zindagi Kay) সৈতে ঘৰে ঘৰে 'অনুপ্ৰেৰণা' হৈ নিজৰ পৰিচয় প্ৰস্তুত কৰিছে, বৰ্তমান তেওঁৰ শেহতীয়া ভিডিঅ' গান 'বিজলী'ৰ বাবে বাতৰিত আছে। পালকৰ এই গীতটোৱে মানুহৰ হৃদয় জয় কৰিছে। শ্বেতা তিৱাৰীৰ দৰে, তেওঁৰ জীয়েক পলকেও ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট সক্ৰিয় আৰু প্ৰায়ে তেওঁৰ সাহসী চেহেৰাৰ সৈতে ইণ্টাৰনেটত খলকনি তুলি থাকে, কিন্তু শেহতীয়াকৈ তেওঁক মুম্বাইৰ এখন ৰেষ্টুৰেণ্টৰ বাহিৰত চেইফ আলী খান (Saif Ali Khan)ৰ জ্যেষ্ঠ পুত্ৰ ইব্ৰাহিম আলী খান (Ibrahim Ali Khan)ৰ সৈতে একেখন গাড়ীত দেখা পাইছে। যাৰ পিছত অনুৰাগীসকলে দুয়োৰে মাজত কি হৈ আছে জানিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে।

    পলক-ইব্ৰাহিম একেলগে
    শুক্ৰবাৰে নিশা পলক তিৱাৰী আৰু ইব্ৰাহিম আলী খানক একেলগে দেখা গৈছিল। এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত দ্ৰুতগতিত ভাইৰেল হৈ আছে য'ত পলক আৰু ইব্ৰাহিমক এখন গাড়ীত একেলগে বহি থকা দেখা গৈছে। কেমেৰালৈ চাই য'ত চেইফ আলী খান আৰু অমৃতা সিঙৰ পুত্ৰ ইব্ৰাহিমে হাঁহি আছে। ঠিক তাত, পলকে কেমেৰাত মুখ লুকুৱাই বহি আছে।




    তেওঁলোকে একেলগে ডিনাৰ ডেটত বাহিৰলৈ গৈছিল!
    ভিডিঅ'টো ভাইৰেল ভায়ানীয়ে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। দুয়ো শুক্ৰবাৰে সন্ধিয়া ডিনাৰ ডেটত উপস্থিত হৈছিল বুলি কোৱা হয়। ঠিক তাত, ভিডিঅ'টোত চকু ৰখা অনুৰাগীসকলে এতিয়া তেওঁলোকক ট্ৰ'ল কৰি আছে। কিছুমান ব্যৱহাৰকাৰী আছে যিয়ে পলক আৰু ইব্ৰাহিমৰ মাজত কি চলি আছে জানিবলৈ আগ্ৰহী।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: