உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Harshdeep kaur B'day Spl: এয়া হৈছে চুফী ৰাণী, তেওঁৰ মূৰৰ পাগুৰি আৰু সুন্দৰ হাঁহি হৈছে তেওঁৰ পৰিচয় ...

    Harshdeep kaur B'day Spl: এয়া হৈছে চুফী ৰাণী, তেওঁৰ মূৰৰ পাগুৰি আৰু সুন্দৰ হাঁহি হৈছে তেওঁৰ পৰিচয় ...

    সংগীত শিল্পী হৰ্ষদীপক (Harshdeep Kaur) চুফী সংগীতৰ ৰাণী বুলি গণ্য কৰা হয়। হৰ্ষদীপ কৌৰৰ জন্ম হৈছিল ১৯৮৬ চনৰ ১৬ ডিচেম্বৰত। হৰ্ষদীপ কৌৰে আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে।

    সংগীত শিল্পী হৰ্ষদীপক (Harshdeep Kaur) চুফী সংগীতৰ ৰাণী বুলি গণ্য কৰা হয়। হৰ্ষদীপ কৌৰৰ জন্ম হৈছিল ১৯৮৬ চনৰ ১৬ ডিচেম্বৰত। হৰ্ষদীপ কৌৰে আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে।

    সংগীত শিল্পী হৰ্ষদীপক (Harshdeep Kaur) চুফী সংগীতৰ ৰাণী বুলি গণ্য কৰা হয়। হৰ্ষদীপ কৌৰৰ জন্ম হৈছিল ১৯৮৬ চনৰ ১৬ ডিচেম্বৰত। হৰ্ষদীপ কৌৰে আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে।

    • Share this:
    সংগীত শিল্পী হৰ্ষদীপক (Harshdeep Kaur) চুফী সংগীতৰ ৰাণী বুলি গণ্য কৰা হয়। হৰ্ষদীপ কৌৰৰ জন্ম হৈছিল ১৯৮৬ চনৰ ১৬ ডিচেম্বৰত। হৰ্ষদীপ কৌৰে আজি তেওঁৰ ৩৫ তম জন্মদিন উদযাপন কৰিছে। দুটা গানৰ ৰিয়েলিটি শ্ব' জিকাৰ পিছত, তেওঁ অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে এজন প্ৰখ্যাত নেপথ্য গায়িকা হিচাপে নিজৰ পৰিচয় প্ৰস্তুত কৰে। হৰ্ষদীপ কৌৰে হিন্দী, পাঞ্জাৱী, মালায়ালম, তামিল আৰু উৰ্দু ভাষাত গান গাইছে। আজিৰ তাৰিখত, তেওঁ বলীউডৰ আটাইতকৈ প্ৰতিভাশালী গায়িকাসকলৰ মাজৰ এগৰাকী।

    হৰ্ষদীপ কৌৰে ডাঙৰ তাৰকাসকলৰ গানো গাইছে। হৰ্ষদীপৰ পৰিচয় তেওঁৰ পাগুৰি। সেই গানবোৰ বেছিভাগ পাগুৰি পিন্ধি গোৱা হয়। তেওঁ কিয় এনে কৰে তাৰ আঁৰৰ কাহিনীটো বহুত আকৰ্ষণীয়। দৰাচলতে, হৰ্ষদীপ শিখ সম্প্ৰদায়ৰ। ২০০৮ চনত, যেতিয়া হৰ্ষদীপে পেচন নামৰ এটা ৰিয়েলিটি শ্ব'ত অংশগ্ৰহণ কৰিছিল, তেতিয়া তেওঁ মূৰ ঢাকিব লগা হৈছিল। ধৰ্মীয় কাৰণত তেওঁলোকৰ বাবে এনে কৰাটো প্ৰয়োজনীয় আছিল। হৰ্ষদীপে তেতিয়া ভাবিছিল যে তেওঁ মূৰত স্কার্ফ পিন্ধি প্ৰদৰ্শন কৰিব কিন্তু তেওঁৰ ভাতৃয়ে দুপাট্টাৰ সলনি পাগুৰি পিন্ধিবলৈ পৰামৰ্শ দিছিল।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: