• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • শ্বাহৰুখ খানৰ সৈতে কাম কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে সমগ্ৰ বিশ্বতে খলকনি তুলিছে ? অভিনেত্ৰীগৰাকীক চিনি পাইছেনে ?

শ্বাহৰুখ খানৰ সৈতে কাম কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে সমগ্ৰ বিশ্বতে খলকনি তুলিছে ? অভিনেত্ৰীগৰাকীক চিনি পাইছেনে ?

ভায়েকৰ সৈতে বহি থকা এই মৰমলগা ছোৱালীজনী আজি এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবিখনে আজিকালি সমগ্ৰ বিশ্বতে সফলতাৰ পতাকা উৰুৱাই আছে।

ভায়েকৰ সৈতে বহি থকা এই মৰমলগা ছোৱালীজনী আজি এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবিখনে আজিকালি সমগ্ৰ বিশ্বতে সফলতাৰ পতাকা উৰুৱাই আছে।

ভায়েকৰ সৈতে বহি থকা এই মৰমলগা ছোৱালীজনী আজি এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবিখনে আজিকালি সমগ্ৰ বিশ্বতে সফলতাৰ পতাকা উৰুৱাই আছে।

  • Share this:
ভায়েকৰ সৈতে বহি থকা এই মৰমলগা ছোৱালীজনী আজি এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী। যদি আপুনি এই ফটোখন চোৱাৰ পিছত অনুমান কৰিব নোৱাৰে, তেন্তে আমি আপোনাক এটা ইঙ্গিত দিওঁ। এই অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ ছবিখনে আজিকালি সমগ্ৰ বিশ্বতে সফলতাৰ পতাকা উৰুৱাই আছে। হয়তো এতিয়া আপুনি অনুমান কৰিব পাৰে যে এই অভিনেত্ৰীগৰাকী কোন?

মৰমলগা হাঁহি থকা এই ছোৱালীজনী বলীউডৰ ৰোমাঞ্চ ৰজা শ্বাহৰুখ খানৰ দৰে এজন বিখ্যাত অভিনেতাৰ সৈতে ছবিত নায়িকা হৈছে। যদিও তেওঁ পাকিস্তানত বাস কৰে, কিন্তু ভাৰতত অনুৰাগীৰ অনুসৰণ কম নহয়। তেওঁ এগৰাকী আটাইতকৈ প্ৰতিভাশালী অভিনেত্ৰী। আপুনি এতিয়ালৈকে চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই। এয়া মাহিৰা খান। তেওঁৰ ছবি 'দ্য লেজেণ্ড অৱ মৌলা জাট' (The Legend Of Maula Jatt) আজিকালি কেৱল পাকিস্তানতে নহয়, গল্ফ, আমেৰিকা আৰু ইউৰোপতো সৰ্বাধিক উপাৰ্জন কাৰী ছবি হৈ পৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি