உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Cannes 2022ত দীপিকা পাডুকনৰ নতুন ৰূপ, অনুৰাগ ঠাকুৰৰ সৈতে ক'লা পেণ্ট চুট পিন্ধি অভিনেত্ৰীগৰাকী ...

    Cannes 2022ত দীপিকা পাডুকনৰ নতুন ৰূপ, অনুৰাগ ঠাকুৰৰ সৈতে ক'লা পেণ্ট চুট পিন্ধি অভিনেত্ৰীগৰাকী ...

    ৭৫ তম কান চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ জুৰীত স্থান পোৱাৰ পিছৰে পৰা দীপিকা পাডুকনে কিছু সময়ৰ পৰা শিৰোনাম দখল কৰি আছে। এই সন্মানীয় অনুষ্ঠানটোত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ষ্টাইল ষ্টেটমেণ্টেৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছে।

    ৭৫ তম কান চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ জুৰীত স্থান পোৱাৰ পিছৰে পৰা দীপিকা পাডুকনে কিছু সময়ৰ পৰা শিৰোনাম দখল কৰি আছে। এই সন্মানীয় অনুষ্ঠানটোত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ষ্টাইল ষ্টেটমেণ্টেৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছে।

    ৭৫ তম কান চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ জুৰীত স্থান পোৱাৰ পিছৰে পৰা দীপিকা পাডুকনে কিছু সময়ৰ পৰা শিৰোনাম দখল কৰি আছে। এই সন্মানীয় অনুষ্ঠানটোত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ষ্টাইল ষ্টেটমেণ্টেৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছে।

    • Share this:
    ৭৫ তম কান চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱৰ জুৰীত স্থান পোৱাৰ পিছৰে পৰা দীপিকা পাডুকনে কিছু সময়ৰ পৰা শিৰোনাম দখল কৰি আছে। এই সন্মানীয় অনুষ্ঠানটোত, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ ষ্টাইল ষ্টেটমেণ্টেৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছে। জিলিকি থকা শাৰীএখনেৰে চমক দিয়াৰ পিছত, দীপিকাক এতিয়া ক'লা ৰঙৰ পেণ্ট চুটত যথেষ্ট ষ্টাইলিছ আৰু ধুনীয়া দেখা গৈছে। ইয়াৰ লগতে দীপিকা পাডুকনক কেন্দ্ৰীয় তথ্য আৰু সম্প্ৰচাৰ মন্ত্ৰী অনুৰাগ ঠাকুৰৰ সৈতে ভাৰতীয় পেভিলিয়নৰ উদ্বোধনী অনুষ্ঠানতো দেখা গৈছিল।

    Photo- Instagram @deepikapadukonefrance


    দীপিকা পাডুকোনে ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত কান ২০২২ ৰ দ্বিতীয় দিনৰ পৰা তেওঁৰ আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীক তেওঁৰ ক'লা পেণ্ট চুটত বছ লেডী ভাইবছত দেখা গৈছিল। বান্ধি থোৱা চুলি আৰু পাতল মেকআপৰ সৈতে, দীপিকাই ৰূপালী ৰঙৰ এটা ষ্টাইলিছ নেকলেসৰ সৈতে তেওঁৰ চেহেৰাটো সম্পূৰ্ণ কৰিছিল। দীপিকাই কানত প্ৰথম দিনৰ পৰাই শুৱনি পোছাকেৰে সকলোৰে দৃষ্টি কাঢ়িছে। হেয়াৰষ্টাইল, আনুষঙ্গিক সামগ্ৰীৰ পৰা মেকআপলৈকে, সকলোবোৰ তেওঁৰ বাবে উপযুক্ত।

    Photo Credit: Instagram @ deepikapadukone


    দীপিকাৰ সকলো অনুৰাগীৰ বাবে এক গৌৰৱৰ মুহূৰ্ত
    এয়া জনা যায় যে কৰোনা ভাইৰাছ মহামাৰীৰ বাবে, কানছে দুবছৰৰ ব্যৱধানৰ পিছত পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছে। ৭৫ তম কান চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱ ১৭ মে'ত আৰম্ভ হৈছে। দীপিকা পাডুকন এই বছৰৰ উৎসৱত আঠজনীয়া জুৰীৰ অংশ। মহোৎসৱত তেওঁৰ উপস্থিতিৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে দীপিকাই ৰয়টাৰক কৈছিল, "এইটো এটা বিশাল সন্মান। যেতিয়া আমাক এনে সুযোগ দিয়া হয়, তেতিয়া আমি ইয়াক অতি নম্ৰতা আৰু যথেষ্ট কৃতজ্ঞতাৰে লওঁ।"
    Published by:Kokil Sarma
    First published: