• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Actress Childhood Photo: এই কণমানিগৰাকী ৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এগৰাকী অভিনেত্ৰী, কোন বাৰু ধৰিব পাৰিছেনে ?

Actress Childhood Photo: এই কণমানিগৰাকী ৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এগৰাকী অভিনেত্ৰী, কোন বাৰু ধৰিব পাৰিছেনে ?

৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকী, যাক ফটোখনত দেখা গৈছে, তেওঁ কোন ধৰিব পাৰিছেনে ?

৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকী, যাক ফটোখনত দেখা গৈছে, তেওঁ কোন ধৰিব পাৰিছেনে ?

৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকী, যাক ফটোখনত দেখা গৈছে, তেওঁ কোন ধৰিব পাৰিছেনে ?

  • Share this:
কিছুমান চেলিব্ৰেটীৰ শৈশৱৰ ফটো প্ৰায়ে সামাজিক মাধ্যমত দেখা যায়। অনুৰাগীসকলেও সেই ছবিবোৰৰ প্ৰতি প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰে। কিছু সময়ৰ পৰা, চেলিব্ৰেটীসকলৰ শৈশৱৰ ফটোবোৰে যথেষ্ট শিৰোনাম দখল কৰি আছে। অনুৰাগীসকলৰ বাবে এই ছবিবোৰ বিশ্বাস কৰা কঠিন হৈ পৰে যে এইখন তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাৰ ফটো। আজিকালি, বলীউডৰ আন এগৰাকী ডাঙৰ অভিনেত্ৰীৰ ফটো শিৰোনাম দখল কৰিছে। এই ফটোখন দেখি, মানুহে অনুমান কৰা কঠিন যে তেওঁ কোন ?

অৱশ্যে, এইটো প্ৰথম বাৰৰ বাবে নহয় যে অনুৰাগীসকলে এই ফটোখন চাই আছে আৰু ছবিখনত দেখা অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বিষয়ে জানিব বিচাৰিছে। মানুহে প্ৰায়ে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ সৈতে সম্পৰ্কিত প্ৰতিটো তথ্যৰ বাবে উৎসাহিত হয়। তেওঁলোকৰ বিষয়ে সকলো জানিব বিচাৰে। অনুৰাগীসকলে তেওঁৰ ব্যক্তিগত আৰু পেছাদাৰী দুয়োটা জীৱনৰ বিষয়ে জানিবলৈ উৎসাহিত। অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকৰ প্ৰিয় তাৰকাসকলৰ চলচ্চিত্ৰৰ আপডেট জানিবলৈও অতি সক্ৰিয়। এতিয়া সকলোৱে শেহতীয়া ফটোখনত দেখা এই ছোৱালীজনীৰ বিষয়ে জানিবলৈ উৎসাহিত হৈছে।

ৰাজ পৰিয়ালৰ সৈতে সম্পৰ্কিত
৯০ ৰ দশকত অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ত শাসন কৰা এই অভিনেত্ৰীগৰাকী, যাক ফটোখনত দেখা গৈছে, তেওঁ অভিনেত্ৰী মনীষা কৈৰালাৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়। তেওঁৰ অভিনয় জীৱনত, তেওঁ বলীউডক বহুতো হিট ছবি দিছে। নেপালী মূলৰ এই অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে তেওঁৰ যুগত নেপালী, তামিল, তেলেগু আৰু মালায়ালম চলচ্চিত্ৰত নিজৰ দক্ষতা চেষ্টা কৰিছে। মনীষা ভাৰত নাট্যম আৰু মণিপুৰী নৃত্য দুয়োটাতে বিশেষজ্ঞ। ১৯৭০ চনৰ ১৬ আগষ্টত নেপালৰ কাঠমাণ্ডুত জন্মগ্ৰহণ কৰা মনীষাৰ দেউতাক নেপালৰ ৰাজনীতিৰ কেবিনেট মন্ত্ৰী। তেওঁ নেপালৰ প্ৰাক্তন প্ৰধানমন্ত্ৰী বিশ্বেশ্বৰ প্ৰসাদ কৈৰালাৰ নাতিনী।

Photo-Instagram@m_koirala


অভিনেত্ৰী হ'ব বিচৰা নাছিল, এগৰাকী চিকিৎসক হ'ব বিচাৰিছিল
মনীষা কৈৰালাই কেতিয়াও অভিনেত্ৰী হোৱাৰ কথা ভবা নাছিল। তেওঁ সৰুৰে পৰা চিকিৎসক হোৱাৰ সপোন দেখিছিল। কিন্তু মডেলিং কৰাৰ পিছত, অভিনয় জগতৰ দুৱাৰ তেওঁৰ বাবে মুকলি হয় আৰু চিকিৎসক হোৱাৰ সপোন দেখা মনীষা এগৰাকী অভিনেত্ৰী হৈ পৰে। এতিয়ালৈকে তেওঁৰ কেৰিয়াৰত, মনীষাই প্ৰতিজন ডাঙৰ তাৰকাৰ সৈতে কাম কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি