• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • 'Brahmastra'ৰ অমিতাভ বচ্চনৰ প্ৰথম লুক পোহৰলৈ আহিছে, গুৰু হিচাপে দেখা যাব 'বিগ বি'ক ...

'Brahmastra'ৰ অমিতাভ বচ্চনৰ প্ৰথম লুক পোহৰলৈ আহিছে, গুৰু হিচাপে দেখা যাব 'বিগ বি'ক ...

চলচ্চিত্ৰ প্ৰেমীসকলে 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ মুক্তিৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। ইয়াত ৰণবীৰ কাপুৰ, আলিয়া ভাট, অমিতাভ বচ্চন, মৌনী ৰয় আৰু নাগাৰ্জুন আক্কিনেনিয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব।

চলচ্চিত্ৰ প্ৰেমীসকলে 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ মুক্তিৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। ইয়াত ৰণবীৰ কাপুৰ, আলিয়া ভাট, অমিতাভ বচ্চন, মৌনী ৰয় আৰু নাগাৰ্জুন আক্কিনেনিয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব।

চলচ্চিত্ৰ প্ৰেমীসকলে 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ মুক্তিৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। ইয়াত ৰণবীৰ কাপুৰ, আলিয়া ভাট, অমিতাভ বচ্চন, মৌনী ৰয় আৰু নাগাৰ্জুন আক্কিনেনিয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব।

  • Share this:
চলচ্চিত্ৰ প্ৰেমীসকলে 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ মুক্তিৰ বাবে আগ্ৰহেৰে অপেক্ষা কৰি আছে। ইয়াত ৰণবীৰ কাপুৰ, আলিয়া ভাট, অমিতাভ বচ্চন, মৌনী ৰয় আৰু নাগাৰ্জুন আক্কিনেনিয়ে গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিব। এই ছবিখনৰ তিনিটা অংশ আছে। চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰথম অংশটো এই বছৰৰ ৯ ছেপ্টেম্বৰত মুক্তি পাব। এতিয়া, নিৰ্মাতাসকলে ছবিখনৰ পৰা অমিতাভৰ প্ৰথম ৰূপ উন্মোচন কৰিছে আৰু তেওঁৰ চৰিত্ৰটো 'গুৰু' হিচাপে পৰিচয় দিছে।

আয়ন মুখাৰ্জীয়ে বিগ বিৰ চৰিত্ৰটো এজন নেতা হিচাপে বৰ্ণনা কৰিছে। বিগ বিক প্ৰথম ৰূপত 'পোহৰৰ তৰোৱাল' ধৰি থকা দেখা গৈছে। তেওঁৰ মুখখন আঘাতেৰে ভৰি থকা যেন লাগিছে। আয়ানে পোষ্টাৰখন শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু এটা দীঘলীয়া শিৰোনাম লিখিছিল, "গুৰু আৰু তেওঁৰ প্ৰভাস্ত্ৰ – পোহৰৰ তৰোৱাল।"








View this post on Instagram






A post shared by Ayan Mukerji (@ayan_mukerji)





তেওঁ লগতে লিখিছিল, "মই ২০১৬ চনত 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ' আলোচনা কৰিবলৈ অমিতাভ বচ্চনক প্ৰথম লগ পাইছিলো। তেওঁ সদায় কৈ আহিছে যে তেওঁ এই চলচ্চিত্ৰখনৰ ধাৰণাটো ভাল পায়। প্ৰাচীন ভাৰতীয় আধ্যাত্মিকতা আৰু আধুনিক ভাৰতৰ এই সংমিশ্ৰণে তেওঁক সঁচাকৈয়ে আকৰ্ষিত কৰিছে।"
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি