• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • আথিয়া চেট্টী আৰু কে এল ৰাহুলৰ বিয়াৰ বাবে ঘনিষ্ঠসকললৈ বাৰ্তা - ডিচেম্বৰৰ ডেট খালী ৰাখক !

আথিয়া চেট্টী আৰু কে এল ৰাহুলৰ বিয়াৰ বাবে ঘনিষ্ঠসকললৈ বাৰ্তা - ডিচেম্বৰৰ ডেট খালী ৰাখক !

আথিয়া আৰু ৰাহুলে সুনীল চেট্টীৰ খাণ্ডালা বাংলোত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব পাৰে। তেওঁলোক দুয়ো এই বছৰ বিয়া হ'ব পাৰে।

আথিয়া আৰু ৰাহুলে সুনীল চেট্টীৰ খাণ্ডালা বাংলোত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব পাৰে। তেওঁলোক দুয়ো এই বছৰ বিয়া হ'ব পাৰে।

আথিয়া আৰু ৰাহুলে সুনীল চেট্টীৰ খাণ্ডালা বাংলোত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব পাৰে। তেওঁলোক দুয়ো এই বছৰ বিয়া হ'ব পাৰে।

  • Share this:
অভিনেত্ৰী আথিয়া চেট্টী আৰু ক্ৰিকেটাৰ কে এল ৰাহুলৰ মাজৰ ঘনিষ্ঠতা নিৰন্তৰ শিৰোনামত আছে। দীৰ্ঘদিন ধৰি এই দুয়োজনৰ বিবাহৰ খবৰ সংবাদ মাধ্যমত আহি আছে। অৱশ্যে, সুনীল চেট্টীয়ে প্ৰতিবাৰেই কৈছে যে ই সন্তানৰ ইচ্ছাৰ ওপৰত নিৰ্ভৰশীল যেতিয়া তেওঁলোকে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়। কিন্তু এতিয়া খবৰ আহি আছে যে আথিয়া আৰু ৰাহুলে সুনীল চেট্টীৰ খাণ্ডালা বাংলোত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব পাৰে। তেওঁলোক দুয়ো এই বছৰ বিয়া হ'ব পাৰে। কেৱল এয়াই নহয়, দম্পতীহালে তেওঁলোকৰ ঘনিষ্ঠ সকলক ডিচেম্বৰৰ শেষৰফালে আৰু জানুৱাৰীৰ প্ৰথম সপ্তাহ খালী ৰাখিবলৈ এটা বাৰ্তা প্ৰদান কৰিছে বুলি খবৰ ওলাইছে।

প্ৰতিবেদন অনুসৰি, আথিয়া আৰু ৰাহুলে অভিনেতা আৰু আথিয়াৰ দেউতাক সুনীল চেট্টীৰ খাণ্ডালাৰ বাংলোত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'ব পাৰে, যাক জাহান বুলি নামাকৰণ কৰা হৈছে। খবৰ অনুসৰি এই দম্পতীহালে সম্পূৰ্ণ আড়ম্বৰৰ সৈতে বিলাসী বিবাহ কৰিব নিবিচাৰে, কিন্তু তেওঁলোকে কেৱল তেওঁলোকৰ পৰিয়াল-বন্ধু বৰ্গ আৰু ঘনিষ্ঠসকলৰ সৈতেহে এই সুখী অনুষ্ঠানটো উদযাপন কৰিব বিচাৰে। এইকাৰণেই তেওঁ বিয়াৰ বাবে এখন বিলাসী হোটেল বাছনি কৰাৰ সলনি দেউতাকৰ ফাৰ্ম হাউচ বাছনি কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি