உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Happy Birthday Anupam Kher: অনুপম খেৰে তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিনত শ্বেয়াৰ কৰিছে ট্ৰেন্সফৰ্মেছনৰ Pic, দেখি স্তম্ভিত হৈ পৰিল অভিনেতা হৃত্বিক ৰোশনো ...

    Happy Birthday Anupam Kher: অনুপম খেৰে তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিনত শ্বেয়াৰ কৰিছে ট্ৰেন্সফৰ্মেছনৰ Pic, দেখি স্তম্ভিত হৈ পৰিল অভিনেতা হৃত্বিক ৰোশনো ...

    প্ৰবীণ অভিনেতা অনুপম খেৰে (Anupam Kher) আজি তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিন (Happy Birthday Anupam Kher) উদযাপন কৰিছে। প্ৰায় তিনি দশকজুৰি তেওঁৰ কেৰিয়াৰত, অনুপম খেৰে লাখ লাখ লোকৰ হৃদয় জয় কৰিছিল।

    প্ৰবীণ অভিনেতা অনুপম খেৰে (Anupam Kher) আজি তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিন (Happy Birthday Anupam Kher) উদযাপন কৰিছে। প্ৰায় তিনি দশকজুৰি তেওঁৰ কেৰিয়াৰত, অনুপম খেৰে লাখ লাখ লোকৰ হৃদয় জয় কৰিছিল।

    প্ৰবীণ অভিনেতা অনুপম খেৰে (Anupam Kher) আজি তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিন (Happy Birthday Anupam Kher) উদযাপন কৰিছে। প্ৰায় তিনি দশকজুৰি তেওঁৰ কেৰিয়াৰত, অনুপম খেৰে লাখ লাখ লোকৰ হৃদয় জয় কৰিছিল।

    • Share this:
    প্ৰবীণ অভিনেতা অনুপম খেৰে (Anupam Kher) আজি তেওঁৰ ৬৭ তম জন্মদিন (Happy Birthday Anupam Kher) উদযাপন কৰিছে। প্ৰায় তিনি দশকজুৰি তেওঁৰ কেৰিয়াৰত, অনুপম খেৰে লাখ লাখ লোকৰ হৃদয় জয় কৰিছিল আৰু আজি উদ্যোগটোৰ অন্যতম শ্ৰেষ্ঠ অভিনেতা। অনুপম খেৰ সামাজিক মাধ্যমতো যথেষ্ট সক্ৰিয়। এতিয়া অভিনেতাজনে তেওঁৰ জন্মদিনত এখন বিশেষ ছবি পোষ্ট কৰিছে, য'ত তেওঁক তেওঁৰ ফিটনেছ প্ৰদৰ্শন কৰা দেখা গৈছে। ফটোখনত, অনুপম খেৰক তেওঁৰ সুঠাম শৰীৰটো প্ৰদৰ্শন কৰা দেখা গৈছে। এই ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি অনুপম খেৰে এটা দীঘলীয়া পোষ্ট লিখিছে।

    অনুপম খেৰক তেওঁৰ পৰিৱৰ্তন দেখুৱাই আৰু তেওঁৰ পেশীবহুল আৰু সুঠাম শৰীৰটো দেখুওৱা দেখা গৈছে। অনুপমে প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁ কিছু সময়ৰ পৰা তেওঁৰ ফিটনেছ যাত্ৰাত কাম কৰি আছে আৰু ২০২২ ক 'ফিটনেছ বৰ্ষ' বুলি অভিহিত কৰিছে। ফটোখন পোষ্ট কৰোঁতে, অনুপম খেৰে তেওঁৰ ফিটনেছ যাত্ৰাৰ বিষয়ে বহুত লিখিছে আৰু লগতে নিজকে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে।

    তেওঁ লিখিছিল, "মোক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা! আজি মই মোৰ ৬৭ তম বছৰ আৰম্ভ কৰাৰ লগে লগে, মই নিজৰ বাবে এক নতুন দৃষ্টিভংগী উপস্থাপন কৰিবলৈ অনুপ্ৰাণিত আৰু উৎসাহিত! এই ছবিবোৰ মই যোৱা কেইবছৰমানত কৰা ধীৰ গতিৰ এক উদাহৰণ।" অনুপম খেৰৰ পোষ্টতঅনুৰাগীসকলে তেওঁক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে আৰু লগতে তেওঁৰ ফিটনেছৰ প্ৰশংসা কৰিছে।

    (ছবি সৌজন্যঃ ইনষ্টাগ্ৰাম: @anupamkher) 


    হৃত্বিক ৰোশনেও ইয়াৰ ওপৰত প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে আৰু অভিনেতাজনক প্ৰশংসা কৰিছে। তেওঁ লিখিছে- 'এমেজিং, শুভ জন্মদিন।' সিকন্দৰ খেৰে মন্তব্যত তেওঁৰ দেউতাকক তেওঁৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছিল। তেওঁ লিখিছিল, "শুভ জন্মদিন দেউতা।" ইয়াৰ লগতে, তেওঁ কিছুমান ৰঙা হৃদয়ৰ ইমোজিও শ্বেয়াৰ কৰিছে। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, অনুপম খেৰক পৰৱৰ্তী সময়ত কাশ্মীৰ ফাইলছত দেখা যাব। ছবিখন ১১ মাৰ্চত ছবিগৃহত মুক্তি পাব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: