• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অমিতাভ বচ্চন আৰু জয়া বচ্চনে বিবাহৰ ৪৯ বছৰ সম্পূৰ্ণ কৰিলে, অহা বছৰ উদযাপন কৰিব সোণালী বিবাহ বাৰ্ষিকী ...

অমিতাভ বচ্চন আৰু জয়া বচ্চনে বিবাহৰ ৪৯ বছৰ সম্পূৰ্ণ কৰিলে, অহা বছৰ উদযাপন কৰিব সোণালী বিবাহ বাৰ্ষিকী ...

Amitabh Bachchan-Jaya Bachchan Marriage Anniversary: তেওঁৰ বিবাহৰ ৪৯ তম বাৰ্ষিকীত, বিগ বিয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত মণ্ডপৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। জয়া বচ্চন আৰু অমিতাভ বচ্চন ১৯৭১ চনত 'গুড্ডি' চলচ্চিত্ৰৰ ছেটত লগ হৈছিল আৰু ১৯৭৩ চনৰ ৩ জুনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

Amitabh Bachchan-Jaya Bachchan Marriage Anniversary: তেওঁৰ বিবাহৰ ৪৯ তম বাৰ্ষিকীত, বিগ বিয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত মণ্ডপৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। জয়া বচ্চন আৰু অমিতাভ বচ্চন ১৯৭১ চনত 'গুড্ডি' চলচ্চিত্ৰৰ ছেটত লগ হৈছিল আৰু ১৯৭৩ চনৰ ৩ জুনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

Amitabh Bachchan-Jaya Bachchan Marriage Anniversary: তেওঁৰ বিবাহৰ ৪৯ তম বাৰ্ষিকীত, বিগ বিয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত মণ্ডপৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। জয়া বচ্চন আৰু অমিতাভ বচ্চন ১৯৭১ চনত 'গুড্ডি' চলচ্চিত্ৰৰ ছেটত লগ হৈছিল আৰু ১৯৭৩ চনৰ ৩ জুনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল।

  • Share this:
Amitabh Bachchan-Jaya Bachchan Marriage Anniversary: অমিতাভ বচ্চন আৰু জয়া বচ্চন হিন্দী চলচ্চিত্ৰ জগতৰ বিখ্যাত যুটি। সময়ৰ লগে লগে তেওঁলোকৰ প্ৰেম আৰু পাৰস্পৰিক আন্তঃস্থিতি বৃদ্ধি পাইছে। তেওঁৰ বিবাহৰ ৪৯ তম বাৰ্ষিকীত, বিগ বিয়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত মণ্ডপৰ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে। জয়া বচ্চন আৰু অমিতাভ বচ্চন ১৯৭১ চনত 'গুড্ডি' চলচ্চিত্ৰৰ ছেটত লগ হৈছিল আৰু ১৯৭৩ চনৰ ৩ জুনত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল। তেওঁলোকৰ জীৱনত বহুতো উত্থান-পতনো আছিল, কিন্তু তেওঁলোক দুয়োৰে ইজনে সিজনৰ ওপৰত থকা বিশ্বাস কেতিয়াও বিচলিত হোৱা নাই। এতিয়া সোণালী বিবাহ বাৰ্ষিকী উদযাপন কৰিবলৈ মাত্ৰ এবছৰ বাকী আছে।

অমিতাভ বচ্চনে তেওঁৰ বিয়াৰ এখন ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। অমিতাভ আৰু জয়াক বিয়াৰ পোছাকত দেখা গৈছে। এই ছবিখনত, জয়াক ৰঙা শাৰীত দেখা গৈছে আৰু অমিতাভক ক্ৰীম ৰঙৰ কুৰ্তাত দেখা গৈছে। ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি তেওঁ শিৰোনামত লিখিছিল, "জয়া আৰু মোৰ বিবাহ জয়ন্তীত প্ৰদান কৰা মৰম আৰু সন্মানৰ বাবে মই হাত জোৰ কৰি নমস্কাৰ জনাইছো। ধন্যবাদ। আপোনালোক সকলোকে উত্তৰ দিব নোৱাৰিম, সেয়েহে ইয়াত প্ৰতিক্ৰিয়া, প্ৰতিবচন গ্ৰহণ কৰক।



জয়া বচ্চন-অমিতাভ বচ্চনৰ প্ৰেমকাহিনী
জয়া বচ্চনে এবাৰ তেওঁৰ আৰু অমিতাভৰ সম্পৰ্কৰ ওপৰত আকৰ্ষণীয় কথা উন্মোচন কৰিছিল। ১৯৯৮ চনত, অমিতাভ বচ্চন আৰু জয়া বচ্চন চিমি গাৰেৱালৰ অনুষ্ঠানত সাক্ষাৎকাৰৰ বাবে উপস্থিত হৈছিল। চিমিয়ে বলীউডৰ আটাইতকৈ শক্তিশালী দম্পতীক লগ পোৱাৰ পৰা বিবাহলৈ যাত্ৰাৰ বিষয়ে জানিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল যেতিয়া চিমি গ্ৰেৱালে জয়া বচ্চনক সুধিছিল যে তেওঁ কেনেকৈ জানে তেওঁ অমিতাভ বচ্চনৰ সৈতে বিয়াত বহিব। এই সন্দৰ্ভত জয়াই কৈছিল, "মই নাজানিছিলো যে মই এই মানুহজনক বিয়া কৰাম। মই আচলতে ভয় খাইছিলোঁ।"
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি