• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • অমিতাভ বচ্চনে সুঁৱৰিলে সেই সময় ! অভিনেতাসকল প্ৰায়েই এনেকৈ লগ হৈছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল...

অমিতাভ বচ্চনে সুঁৱৰিলে সেই সময় ! অভিনেতাসকল প্ৰায়েই এনেকৈ লগ হৈছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল...

জিতেন্দ্ৰ (Jeetendra), শত্ৰুঘ্ন সিনহা (Shatrughan Sinha) আৰু বিখ্যাত খলনায়ক প্ৰেম চোপ্ৰা (Prem Chopra)ক তেওঁৰ যুৱ কালৰ এই ফটোখনত অমিতাভৰ (Amitabh Bachchan) সৈতে দেখা গৈছে। অমিতাভে এই থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি কৈছে আগতে সকলো অভিনেতাই প্ৰায়ে লগ পাইছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল।

জিতেন্দ্ৰ (Jeetendra), শত্ৰুঘ্ন সিনহা (Shatrughan Sinha) আৰু বিখ্যাত খলনায়ক প্ৰেম চোপ্ৰা (Prem Chopra)ক তেওঁৰ যুৱ কালৰ এই ফটোখনত অমিতাভৰ (Amitabh Bachchan) সৈতে দেখা গৈছে। অমিতাভে এই থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি কৈছে আগতে সকলো অভিনেতাই প্ৰায়ে লগ পাইছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল।

জিতেন্দ্ৰ (Jeetendra), শত্ৰুঘ্ন সিনহা (Shatrughan Sinha) আৰু বিখ্যাত খলনায়ক প্ৰেম চোপ্ৰা (Prem Chopra)ক তেওঁৰ যুৱ কালৰ এই ফটোখনত অমিতাভৰ (Amitabh Bachchan) সৈতে দেখা গৈছে। অমিতাভে এই থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি কৈছে আগতে সকলো অভিনেতাই প্ৰায়ে লগ পাইছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল।

  • Share this:
শতিকাৰ চুপাৰষ্টাৰ অমিতাভ বচ্চনে (Amitabh Bachchan) প্ৰায়ে ছ'চিয়েল মিডিয়াত তেওঁৰ চলচ্চিত্ৰৰ পোষ্টাৰ শ্বেয়াৰ কৰি পুৰণি দিনবোৰ মনত ৰাখে। এইবাৰ তেওঁ এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত চলচ্চিত্ৰ উদ্যোগৰ হিন্দী প্ৰবীণ অভিনেতাসকলক একেলগে দেখা গৈছে। জিতেন্দ্ৰ (Jeetendra), শত্ৰুঘ্ন সিনহা (Shatrughan Sinha) আৰু বিখ্যাত খলনায়ক প্ৰেম চোপ্ৰা (Prem Chopra)ক তেওঁৰ যুৱ কালৰ এই ফটোখনত অমিতাভৰ (Amitabh Bachchan) সৈতে দেখা গৈছে। অমিতাভে এই থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি কৈছে আগতে সকলো অভিনেতাই প্ৰায়ে লগ পাইছিল আৰু বহু কথা পাতিছিল।

অমিতাভ বচ্চনে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰামত এই ক'লা আৰু বগা থ্ৰোবেক ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰিছিল। এই ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি, বিগ বি-য়ে ইয়াক 'জিতেন্দ্ৰ.. ধৰ্মেন্দ্ৰ..প্ৰেম চোপ্ৰা..শত্ৰুঘ্ন সিনহা.. আৰু মই' বুলি শিৰোনাম দিছিল। আজিকালি এনে ধৰণৰ সমাৱেশ কম হয়'। তেওঁ এই শাৰীটো হিন্দীত লিখিছে আৰু ইয়াৰ আঁৰৰ কাৰণ ব্যাখ্যা কৰিছে। অভিনেতাজনে লিখিছে 'দেৱনাগৰীত সমস্যা থকা সকলৰ বাবে'।

Photo:amitabhbachchan/Instagram
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি