• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ বিৰুদ্ধে আদালতে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে, আমিষাৰ ওপৰত ১১ লাখ টকা লৈ অনুষ্ঠানত উপস্থিত নোহোৱাৰ অভিযোগ ...

Bollywoodৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ বিৰুদ্ধে আদালতে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে, আমিষাৰ ওপৰত ১১ লাখ টকা লৈ অনুষ্ঠানত উপস্থিত নোহোৱাৰ অভিযোগ ...

আদালতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ (Amisha Patel) বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে। আমিছাৰ বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট মোৰাদাবাদৰ এচিজেএম-৫ আদালতে জাৰি কৰিছে।

আদালতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ (Amisha Patel) বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে। আমিছাৰ বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট মোৰাদাবাদৰ এচিজেএম-৫ আদালতে জাৰি কৰিছে।

আদালতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ (Amisha Patel) বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে। আমিছাৰ বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট মোৰাদাবাদৰ এচিজেএম-৫ আদালতে জাৰি কৰিছে।

  • Share this:
আদালতে বলীউডৰ অভিনেত্ৰী আমিশা পেটেলৰ (Amisha Patel) বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিছে। আমিছাৰ বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট মোৰাদাবাদৰ এচিজেএম-৫ আদালতে জাৰি কৰিছে। আদালতে দিয়া তাৰিখত আদালতত উপস্থিত নোহোৱাৰ বাবে আমিশা পেটেলৰ বিৰুদ্ধে জামিন বিহীন ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিব পাৰে।

অভিনেত্ৰীগৰাকীক ২০ আগষ্টত এচিজেএম-৫ আদালতত হাজিৰ হ'বলৈ নিৰ্দেশ দিয়া হৈছে। তেওঁৰ বিৰুদ্ধে ১১ লাখ টকা লৈ অনুষ্ঠানত উপস্থিত নোহোৱাৰ অভিযোগ আছে। ৫ বছৰ পুৰণি এই গোচৰটোৰ বাবেই অভিনেত্ৰীগৰাকী আইনী মেৰপেচত আৱদ্ধ হৈ আছে।

সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, আমিশা পেটেলে এটা অনুষ্ঠানত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ আগতীয়াকৈ ১১ লাখ লৈছিল। অৱশ্যে, তেওঁ কাৰ্যসূচীটোত উপস্থিত নাছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এখন বিবাহ অনুষ্ঠানত উপস্থিত থকাৰ কথা আছিল। যাৰ বাবে তেওঁ আগতীয়া ধন লৈছিল। কিন্তু তেওঁ কাৰ্যসূচীটোত উপস্থিত নাছিল।

কি ঘটনা ?
অনুষ্ঠানটো আয়োজন কৰা অনুষ্ঠান কোম্পানীটোৰ মেনেজাৰ পৱন বাৰ্মাই ২০১৭ চনত অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বিৰুদ্ধে অভিযোগ দাখিল কৰিছিল। এই ক্ষেত্ৰত মোৰাদাবাদত গোচৰটো চলি আছিল। পৰীক্ষণটো ১২০-বি, ৪০৬, ৫০৪ আৰু ৫০৬ ধাৰাৰ অধীনত চলি আছে। অভিযোগকাৰীৰ অধিবক্তাৰ মতে, আমিশা আৰু তেওঁৰ সহযোগীসকলক আদালতে মাতি পঠিয়াইছে।

জামিন অযোগ্য ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰা হ'ব পাৰে
চমনখনত কোৱা হৈছে যে যদি আমিশা কোনো দৃঢ় কাৰণ অবিহনে ৱাৰেণ্টৰ পিছতো আদালতত হাজিৰ নহয়, তেন্তে তেওঁৰ বিৰুদ্ধে জামিন অযোগ্য ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰিব পাৰে। মঙলবাৰে, আদালতে অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ বিৰুদ্ধে ৱাৰেণ্ট জাৰি কৰে। অৱশ্যে, এইটো প্ৰথম বাৰৰ বাবে নহয় যে আমিশা পেটেল আইনী পাকত পৰিছে। ইয়াৰ আগতেও, অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে চেক বাউন্সৰ কেইবাটাও ঘটনাক লৈ বিতৰ্কত আছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি