உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • অনুৰাগীসকলে Bollywood অভিনেত্ৰী Aliaৰ জন্মদিনত লাভ কৰিলে বিশেষ উপহাৰ ! 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ 'ঈশা'ৰ ফাৰ্ষ্ট লুক মুকলি ...

    অনুৰাগীসকলে Bollywood অভিনেত্ৰী Aliaৰ জন্মদিনত লাভ কৰিলে বিশেষ উপহাৰ ! 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ 'ঈশা'ৰ ফাৰ্ষ্ট লুক মুকলি ...

    আজি Bollywood Actress আলিয়া ভাটৰ (Alia Bhatt) জন্মদিন। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ জন্মদিনত, তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ নিৰ্মাতাসকলে এক বিশেষ উপহাৰ দিছে।

    আজি Bollywood Actress আলিয়া ভাটৰ (Alia Bhatt) জন্মদিন। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ জন্মদিনত, তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ নিৰ্মাতাসকলে এক বিশেষ উপহাৰ দিছে।

    আজি Bollywood Actress আলিয়া ভাটৰ (Alia Bhatt) জন্মদিন। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ জন্মদিনত, তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ নিৰ্মাতাসকলে এক বিশেষ উপহাৰ দিছে।

    • Share this:
    আজি Bollywood Actress আলিয়া ভাটৰ (Alia Bhatt) জন্মদিন। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ জন্মদিনত, তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ নিৰ্মাতাসকলে এক বিশেষ উপহাৰ দিছে। দৰাচলতে, আলিয়া ভাটৰ জন্মদিনত, আটাইতকৈ প্ৰতীক্ষিত ছবি 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ৰ পৰা তেওঁৰ আৰু ৰণবীৰ কাপুৰৰ চেহেৰা প্ৰকাশ পাইছে। 'ব্ৰহ্মাস্ত্ৰ'ত আলিয়া ভাটক 'ঈশা'ৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা দেখা যাব। ঈশাৰ চেহেৰাত আলিয়া ভাটক অত্যন্ত ধুনীয়া দেখাইছে। তেওঁৰ চেহেৰাটোৱে সকলোকে প্ৰভাৱিত কৰিব পাৰে।

    আলিয়া ভাটে টিজাৰটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। এই টিজাৰত, কৰবাত তেওঁক এটা অতি ধাৰাবাহিক অৱতাৰত আৰু কৰবাত ব্যতিক্ৰম অৱতাৰত দেখা গৈছে। ছবিখনত আলিয়া ভাটৰ চৰিত্ৰটো কেনেকুৱা হ'ব সেয়া এই টিজাৰটো চাই ধাৰণা কৰিব পাৰি। আলিয়া ভাটে টিজাৰটো শ্বেয়াৰ কৰি লিখিছিল, "মোক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা। আপোনালোকৰ বাবে ঈষাক লগ পোৱাৰ বাবে ইয়াতকৈ ভাল দিন আৰু ভাল উপায় থাকিব নোৱাৰে। আয়ান মোৰ ৱাণ্ডাৰ বয়। মই তোমাক ভাল পাওঁ, ধন্যবাদ।"




    আলিয়া ভাটক ছবিখনৰ পৰিচালক অয়ন মুখাৰ্জীয়ে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে। ছবিখনত আলিয়া ভাটৰ চেহেৰা ভাগ বতৰা কৰি তেওঁ অতি মৰমলগা ধৰণে লিখিছিল, "শুভ জন্মদিন সৰু ছোৱালী। আনন্দ, গৌৰৱ, অনুপ্ৰেৰণা আৰু যাদু, যাক আপুনি আমাক অনুভৱ কৰাইছে। ইয়াত আপোনাৰ বিশেষ দিন উদযাপন কৰিবলৈ বিশেষ কিবা আছে।" আয়ন মুখাৰ্জীয়ে আৰু লিখিছিল- আমাৰ ঈশা হৈছে ব্ৰহ্মাস্ত্ৰৰ শক্তি। ছবিখনৰ প্ৰযোজক কৰণ জোহৰেও তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: