• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bollywood Love Story: মাত্ৰ ১১ বছৰ বয়সতে প্ৰথম দেখাতেই সুদৰ্শন ৰণবীৰক দেখি প্ৰেমত পৰিছিল আলিয়া ! তাৰ পিছত ...

Bollywood Love Story: মাত্ৰ ১১ বছৰ বয়সতে প্ৰথম দেখাতেই সুদৰ্শন ৰণবীৰক দেখি প্ৰেমত পৰিছিল আলিয়া ! তাৰ পিছত ...

Love Story: সুন্দৰ ৰণবীৰক (Ranbir Kapoor) দেখি আলিয়াই (Alia Bhatt) প্ৰেমত পৰিছিল, সেইটোও যেতিয়া তেওঁৰ বয়স মাত্ৰ ১১ বছৰ আছিল।

Love Story: সুন্দৰ ৰণবীৰক (Ranbir Kapoor) দেখি আলিয়াই (Alia Bhatt) প্ৰেমত পৰিছিল, সেইটোও যেতিয়া তেওঁৰ বয়স মাত্ৰ ১১ বছৰ আছিল।

Love Story: সুন্দৰ ৰণবীৰক (Ranbir Kapoor) দেখি আলিয়াই (Alia Bhatt) প্ৰেমত পৰিছিল, সেইটোও যেতিয়া তেওঁৰ বয়স মাত্ৰ ১১ বছৰ আছিল।

  • Share this:
আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰ এতিয়া চিৰদিনৰ বাবে এজন হ'বলৈ গৈ আছে। দুয়োজনে তেওঁলোকৰ প্ৰেমকাহিনীক তেওঁলোকৰ বিবাহৰ দৰেই গোপনে ৰাখিছিল। কাপুৰ পৰিয়ালৰ মৰমৰ পুত্ৰৰ বিয়াৰ বাবে প্ৰস্তুতি সম্পূৰ্ণ ৰূপে চলি আছে। ৰণবীৰৰ নাম আলিয়াৰ আগত দীপিকা পাডুকন আৰু কেটৰিনা কাইফৰ সৈতে জড়িত হৈ আছে। সুন্দৰ ৰণবীৰক (Ranbir Kapoor) দেখি আলিয়াই (Alia Bhatt) প্ৰেমত পৰিছিল, সেইটোও যেতিয়া তেওঁৰ বয়স মাত্ৰ ১১ বছৰ আছিল। আপোনাক আকৰ্ষণীয় কাহিনীটো কওঁ আহক।

আলিয়া ভাট এবাৰ 'ব্লেক' বোলছবিখনৰ বাবে অডিচন দিবলৈ সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালীৰ ওচৰলৈ গৈছিল। প্ৰথমবাৰৰ বাবে আলিয়াই ৰণবীৰক দেখিছিল। আলিয়াই এটা সাক্ষাৎকাৰত কৈছিল, "২০০৫ চনত, যেতিয়া মই ব্লেকৰ বাবে অডিচন দি আছিলো, ৰণবীৰ কাপুৰে সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালীৰ সহায়ক হিচাপে কাম কৰি আছিল। প্ৰথমবাৰৰ বাবে মই ৰণবীৰক তাত দেখিছিলোঁ, মোৰ ক্ৰাছ হৈছিল, যেতিয়া মই তেওঁক দেখিছিলো, মই মোৰ হৃদয় হেৰুৱাইছিলো।" যদিও আলিয়াই ছবিখনত কাম পোৱা নাছিল, তেওঁ সপোনৰ ৰাজকুমাৰক বিচাৰি পাইছিল।

যেতিয়া আলিয়াই প্ৰথমবাৰ ৰণবীৰক দেখিছিল
'ব্লেক' বোলছবিখনত ৰাণী মুখাৰ্জীৰ শৈশৱৰ চৰিত্ৰটো আয়েশা কাপুৰে অভিনয় কৰিছিল, যিটো মানুহে বহুত ভাল পাইছিল, আলিয়াই একেটা চৰিত্ৰৰ বাবে অডিচন দিবলৈ গৈছিল। তেতিয়া তেওঁলোকে নাজানিছিল যে ক্ৰাছ কেৱল ক্ৰাছ নহয়, কিন্তু এনে এটা সময় আহিব যেতিয়া দুয়ো চিৰদিনৰ বাবে এক হৈ পৰিব।

আলিয়াই কৰণ জোহৰক হৃদয়ৰ কথা কৈছিল
২৯ বছৰীয়া আলিয়া ভাট আৰু ৩৯ বছৰীয়া ৰণবীৰ কাপুৰে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হ'বলৈ সাজু হৈছে। তেওঁলোকৰ বিবাহৰ বিষয়ে বহুত কথা আছে। আলিয়াই কৰণৰ অনুষ্ঠানত হৃদয়ৰ কথা কৈছিল। বিখ্যাত চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা মহেশ ভাটৰ কন্যা আলিয়াই ২০১২ চনত 'ষ্টুডেণ্ট অফ দা ইয়েৰ'ৰ সৈতে আত্মপ্ৰকাশ কৰিছিল। ২০১৪ চনত কৰণ জোহৰৰ চেট শ্ব' 'কফি উইথ কৰণ'ত উপস্থিত হোৱা আলিয়াক সোধা হৈছিল যে তেওঁ তেওঁৰ স্বয়ম্বৰত কোন ৩ জন অভিনেতাক চাব বিচাৰে? এই সন্দৰ্ভত, আলিয়াই প্ৰথমে ৰণবীৰ কাপুৰ, তাৰ পিছত চলমান খান আৰু আদিত্য ৰয় কাপুৰৰ নাম লয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি