• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Happy Birthday Aishwarya: অভিষেক বচ্চনে ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ জন্মদিনত শ্বেয়াৰ কৰিলে ৰোমান্টিক ফটো...

Happy Birthday Aishwarya: অভিষেক বচ্চনে ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ জন্মদিনত শ্বেয়াৰ কৰিলে ৰোমান্টিক ফটো...

Photo-instagram@aishwaryaraibachchan_arb

Photo-instagram@aishwaryaraibachchan_arb

আজি ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ (Aishwarya Rai Bachchan) জন্মদিন৷ ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ স্বামী তথা অভিনেতা অভিষেক বচ্চনেও (Abhishek Bachchan) তেওঁক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে৷ অতি বিশেষ আৰু ৰোমান্টিক ধৰণে তেওঁ শুভেচ্ছা দিছে।

  • Share this:
আজি ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ (Aishwarya Rai Bachchan) জন্মদিন৷ ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনৰ স্বামী তথা অভিনেতা অভিষেক বচ্চনেও (Abhishek Bachchan) তেওঁক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে৷ অতি বিশেষ আৰু ৰোমান্টিক ধৰণে তেওঁ শুভেচ্ছা দিছে। অভিষেক বচ্চনৰ ষ্টাইল এতিয়া বাতৰিত আছে। অভিষেক বচ্চনে আকৌ এবাৰ ঐশ্বৰ্যৰ জন্মদিনত নিজৰ হৃদয়ৰ কথা কৈছে।

অভিষেক বচ্চনে ঐশ্বৰ্য ৰায় বচ্চনক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনোৱাৰ বাবে সামাজিক মাধ্যমলৈ গৈছে। তেওঁ অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ এখন ধুনীয়া ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত ঐশ্বৰ্যক এক বিশেষ পোছাকত দেখা গৈছে। তেওঁ চুলিত ফুলৰ বেণ্ডেৰে সুন্দৰকৈ সজাইছে।

ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি অভিষেক বচ্চনে শিৰোনামটোত লিখিছে: 'শুভ জন্মদিন পত্নী। আপোনাৰ আপুনি হোৱাৰ বাবে ধন্যবাদ। আপুনি আমাক সম্পূৰ্ণ কৰিছে। আমি আপোনাক বহুত ভাল পাও।' লগতে অভিষেক এটা ৰঙা প্ৰেমৰ ইমোজি দিছে। অভিষেক বচ্চনৰ পোষ্টটোত বহুতো চেলিব্ৰেটীয়ে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে।

Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি