• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • 'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে' ৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা দীপেশ ভানৰ ৪১ বছৰ বয়সত মৃত্যু! হতভম্ব ৰোহিতাশ গৌৰ, কবিতা কৌশিক

'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে' ৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা দীপেশ ভানৰ ৪১ বছৰ বয়সত মৃত্যু! হতভম্ব ৰোহিতাশ গৌৰ, কবিতা কৌশিক

জনপ্ৰিয় হিন্দী ধাৰাবাহিক 'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে'ত মালখান সিঙৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা অভিনেতা দীপেশ ভানৰ শুকুৰবাৰে মৃত্যু হয়।

জনপ্ৰিয় হিন্দী ধাৰাবাহিক 'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে'ত মালখান সিঙৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা অভিনেতা দীপেশ ভানৰ শুকুৰবাৰে মৃত্যু হয়।

তেওঁৰ মৃত্যুৰ প্ৰকৃত কাৰণ এতিয়ালৈকে জানিব পৰা হোৱা নাই, কিন্তু ই-টাইমছৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেতাজনে শুক্ৰবাৰে ৰাতিপুৱা ক্ৰিকেট খেলি থাকোতে হঠাৎ তেওঁ বাগৰি পৰিছিল আৰু ততাতৈয়াকৈ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল।

  • Share this:
জনপ্ৰিয় হিন্দী ধাৰাবাহিক 'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে'ত মালখান সিঙৰ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰা অভিনেতা দীপেশ ভানৰ শুকুৰবাৰে মৃত্যু হয়। মৃত্যুৰ সময়ত তেওঁৰ বয়স আছিল ৪১ বছৰ। তেওঁৰ মৃত্যুৰ খবৰটো অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰযোজক সঞ্জয় আৰু বিনাইফেৰ কোহলীয়ে নিশ্চিত কৰিছিল।


তেওঁৰ মৃত্যুৰ প্ৰকৃত কাৰণ এতিয়ালৈকে জানিব পৰা হোৱা নাই, কিন্তু ই-টাইমছৰ এক প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অভিনেতাজনে শুক্ৰবাৰে ৰাতিপুৱা ক্ৰিকেট খেলি থাকোতে হঠাৎ তেওঁ বাগৰি পৰিছিল আৰু ততাতৈয়াকৈ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল।


অভিনেতা ৰোহিতাশ গৌৰে কয় যে 'ভাবী জী ঘৰ পৰ হে' ৰ গোটেই পৰিয়াল, বহুদিন ধৰি ধাৰাবাহিকখনৰ অংশ হৈ থকা দীপেশৰ আকস্মিক মৃত্যুত হতবাক হৈ পৰিছে।


"অনুষ্ঠানটোৰ বাবে আমাৰ আজি (শুক্ৰবাৰে) আমন্ত্ৰণৰ সময় অলপ পলম হৈছিল। গতিকে মই ভাবো তেওঁৰ জীমৰ পিছত, তেওঁ ক্ৰিকেট খেলিবলৈ ক্ৰিকেট খেলপথাৰলৈ গৈছিল। এইটো তেওঁৰ ফিটনেছ ৰুটিনৰ অংশ। কিন্তু খেলখন খেলি থাকোঁতে, তেওঁ হঠাতে বাগৰি পৰিছিল আৰু মাটিত পৰি গৈছিল। এইটো আমাৰ সকলোৰে বাবে এটা ডাঙৰ আঘাত। তেওঁ স্বাস্থ্যকৰ জীৱনশৈলীৰ প্ৰতি সচেতন এজন ব্যক্তি আছিল, তেওঁ এজন ফিটনেছ উৎসাহী আছিল। মই কি অনুভৱ কৰি আছো তাক কেনেকৈ প্ৰকাশ কৰিব লাগে মই নাজানো। আমি সকলোৱে, অনুষ্ঠানটোৰ গোটেই দলটো বৰ্তমান তেওঁৰ ঘৰত আছোঁ," গৌৰে ই-টাইমছক কৈছিল।


দূৰদৰ্শন অভিনেত্ৰী কবিতা কৌশিকেও সামাজিক মাধ্যমত দুঃখ প্ৰকাশ কৰি অভিনেতাগৰাকীৰ পৰিয়াললৈ সমবেদনা জ্ঞাপন কৰিছে। তেওঁ টুইট কৰি কৈছে যে, "কালি ৪১ বছৰ বয়সত দীপেশ ভানৰ মৃত্যুৰ বাতৰিটোত হতবাক, হতভম্ব, বেদনাগ্ৰস্ত, এফ.আই.আৰ.-ৰ এজন অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ কলাকুশলী, এজন ফিট ল'ৰা আছিল যি কেতিয়াও মদ্যপান/ধূমপান কৰা নাছিল বা তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ ক্ষতি কৰিবলগীয়া একো কৰা নাছিল, তেওঁ এগৰাকী পত্নী আৰু এবছৰীয়া সন্তান আৰু পিতৃ-মাতৃ আৰু আমাক সকলোকে এৰি গৈছে।"


দীপেশ ভান দূৰদৰ্শনৰ কেইবাটাও জনপ্ৰিয় অনুষ্ঠান যেনেঃ 'কমেডী কা কিং কৌন', 'কমেডী ক্লাৱ', 'ভূতৱালা', 'এফ. আই. আৰ.', বিন্দাছ টিভিৰ 'চুন য়াৰ চ্চিল মাৰ' আদিৰ অংশ আছিল।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি